2018 İlkbahar Yaz Modası

Tabii ki moda insanın kendine yakışanı giymesidir ama siz yine de trendler ışığında kendinize yakışanı giyin 🙂 

İşte 2018 ilkbahar yaz trendleri…

Payet

Romantik tonlardan güçlü baskın desenlere bu sezon payetin her çeşidini her stilde görmeye hazır olun. Gece elbiselerinden taşan payet ışıltılarının yansımalarını günlük stilde bir sweatshirt veya farklı parçaların detaylarında yakalayabilirsiniz.

Gökkuşağı Ruhu

Renklere ne kadar çok ihtiyacımız varsa işte İlkbahar / Yaz 2018 sezonunda bu işe doyacağız. Önümüzdeki sezon kafamızın karışacağı ortada çünkü ya pastel tonlara bürüneceğiz ya da gökkuşağının altından geçeceğiz. Ya hep ya hiç! Göz kamaştıran bu görünüm için giyilebilir gökkuşağı trendinin peşinden gitmeyi ihmal etmeyin.

Pastel

Lavanta, pembe, limon.. pastel renkler bütün moda şovlarında öne çıktı. Tek omuzlu romantik bir elbise olarak yada keskin hatlı takımlarda görmeniz mümkün. Önümüzdeki yaz pastel tonları bizi zarafetiyle etkileyecek gibi duruyor.

Püskül ve Tüy

Püskül ve tüy bu sezon sürpriz bir geri dönüş yaptı. Bir çok tasarımcı sade parçaları canlandırmak için püskül ve tüy kullandı. Eskimiş olduğu düşünülen bu trendi Celine ve Bottega Veneta gibi markalar oldukça sofistike kullanarak karşımıza çıkardı

Koyu Renk Denim

2000 li yılların koyu renkli denimleri 2018 ilkbahar yaz modası için geri döndü. Koyu renk ve indigo denim kombinlerinizi gündüz iş hayatında bir bluzle kullanıp sonrasında bir topukluyla gece parti kombinine kolaylıkla çevirebilirsiniz.

Transparan Duruş

Saf, ifşa edici kumaşlar tasarımcıların hayal gücüyle sofistike kesimlerle birleşti ve ortaya şeffaf elbiseler, etekler ve trençkotlar çıktı. Sene kaç olursa olsun modası hiç geçmeyen transparan, bu sezon etkisi daha ölçülü şekilde karşımıza çıkıyor. Bu şekilde zerafetten ödün vermeyen yeni transparan parçalar yumuşak dokulu kumaşlarla daha da zenginleşiyor.

 

Tek Renk(Monokromatik Görünüm)

Yumuşak, rahatlatıcı ve şık bir görünüm için tek renk giyim ürünleri veya takım parçaları tercih ederek bu sezon çok trend olan monokromatik görünümü yakalayabilirsiniz. Baştan aşağı tek renk giyinmek bu sezon fazlasıyla popüler olacak.

 

Bermuda Şort

Bahar ve yaz sezonu için en mükemmel seçeneklerin başında geliyor.Hem şık hem spor görünmenin en kolay yolu olan bermuda şortları değişik parçalarla kombinleyerek hem mevsime hemde trendlere uygun hale getirebilirsiniz.

 

Slip Elbise

Parlak kumaşlar, payetlerle süslü slip elbise tasarımları ilkbahar yaz dönemini renklendirmeye hazırlanıyor.Yeni nesil slip elbise 2018 yazının trendlerinden ilham alarak modern kadının ruh halini yansıtan özgür stiliyle yükselişini sürdürüyor.

Beyaz Jean

 Denimlerin çok fazla kullanılmasıyla bembeyaz tasarımlar, ilkbahar trendlerinde doğal bir görünüm oluşturuyor ve ilkbahar trendinde  beyaz jean’ler sadeliği vurguluyor.

Trençkot

Moda haftalarında şovların önde gelen parçalarından biride Trençkotlardı. Bahar aylarının belirsiz havalarında, her kombinin üstüne bir trençkot giyerek hem cool hem de yağmura karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Podyumda Valentino’dan Michael Kors’a kadar birçok tasarımcının koleksiyonunda yer alan trençkotları sokağa taşımak için 2018 oldukça uygun bir zaman!

Fırfır

ilkbahar  yaz moda trendlerinden biri de  özellikle pembe renk tonlarındaki elbiselerdeki prenses gibi fırfırlar. Fırfırlar sezonun en feminen dokunuşlarından biri olmaya aday.

Daha çok Çanta ve  XS Çantalar

Kış sezonundaki koskocaman çantaların yerini yaz sezonunda ekstra küçük çantalar alıyor. Bazılarının neredeyse bir el büyüklüğü kadar olduğu görülen çantaları kullanmak ise oldukça pratik. Aynı zamanda xs çantalar iki çanta beraber kullanma trendinide yanında getirdi.

Bu trend özellikle de şehir yaşamındaki pek çok kişinin her gün uyguladığı bir şey. Markalar, aynı anda iki ya da daha fazla çanta takmak serbest mesajını veriyor. Chanel ve Gucci markaları bu trendin fitilini ateşleyenlerden oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    • Aşk Bağımlısı Mısınız?

      Bunlar Taze
    • Az Bilinen 6 Erojen Bölge

      Bunlar Taze
Peptify x
Mesaj Yaz

Paylaş