Bir Erkeği Aşık Etmek İçin Birkaç Gizli İpucu

Doğru erkek arkadaşı bulmak kolay değil. Bolca sabır ve sayısız flörtleşme gerekiyor. Şimdi size vereceğimiz gizli, çok gizli ipuçlarıyla doğru erkeğin kalbini kazanmanız mümkün.

Erkekler kovalamayı sever; ulaşılmaz olun.

Biyolojik olarak ifade etmemiz gerekirse, erkekler kedi gibidir. Ava çıkmaya bayılırlar. Hoşlarına giden bir şey gördüklerinde, ona ulaşamıyorlarsa onu arzulamaya başlar ve sahip olana kadar her şeyi yaparlar.
Bu içgüdülere oynayın ve ulaşılmaz olun. Bir güç savaşı olduğunda, çok daha tutkulu bir şekilde size gelecektir. Eğlenceli, oyunbaz, flörtöz olun ama aynı zamanda ulaşılmazı oynayın. Sizi istemesinin yanı sıra güç sizin ellerinizde olacak.

Özgüveninizi yüksek tutun.

Fiziksel özelliklerinizin bir süpermodel kadar kusursuz olması size bir erkek arkadaş vermez. Zaten aşk böyle bir şey değil. Fakat her zaman kendinizi en iyi hissettiğiniz halde olmalısınız.
Bakımlı olduğunuzda, aynaya baktığınızda gördüğünüz kadını beğendiğinizde, pek çok kişi de sizin gibi düşünecek. Unutmayın, özgüven erkekler için afrodizyak gibidir.

Pozitif olun.
Hayat zaman zaman hepimizin enerjisini emebilir. Bütün umudunuzu kaybettiğinizi hissedebilirsiniz. Üzgünüz ama negatiflik erkeklerin libidosunu aşırı düşüren bir özellik.
Negatif enerjinizle bir erkek arkadaşınızın olması mümkün değil. Bu yüzden bardağın dolu tarafına odaklanın, dırdır etmeyi bırakıp güzel şeyler düşünün.

Kendi hayatınız olsun.

Erkekler her ne kadar ilgiden hoşlansa da kişisel alanları olsun isterler. Bir erkek arkadaşınız olsun istiyorsanız önce kendi hayatınız olmalı. Erkek arkadaşınızdan ayrı planlarınız ve yapacak şeyleriniz olmalı. Erkek arkadaşınızı hayatınızın merkezine oturtmak hem onu boğacak hem de sizi daima cepte tutacak.

Aşık olmadan önce tanıyın.

Kadınlar olarak ilk görüşte aşka fazla meyilliyiz. Karşınızdakine tanışır tanışmaz potansiyel sevgili gibi davranmamalısınız. İlk görüşte aşk ne kadar kulağa romantik gelse de yıkıcı etkileri olabilir. Önce onu tanıyın; yaşam tarzını, hoşlandığı-hoşlanmadığı şeyleri, hayattan beklentilerini öğrenin. Arkadaş olmaktan korkmayın. En iyi ilişkilerin arkadaşlıkla başladığı söylenir.

Daha fazla yazı için: https://goo.gl/6TKLJp

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    • Doğru Beslenme ile Regl Dönemi Kabusundan Kurtulun

      Bunlar Taze
    • Bir beyaz yakalı sporu: Kitesurf!

      Bunlar Taze
Peptify x
Mesaj Yaz

Paylaş