Plajda Farkın Saçların!

Hepimiz nasıl özledik değil mi sıcacık kumlara basıp gezinmeyi, sıcaktan yanınca denize atlamayı? Hala serinleyemediysek masmavi denizin karşısında soğuk bir şeyler içmeyi? Hayal edince bile yüzümüzü güldüren sezon geldi sonunda; deniz sezonu! Sezonun açılmasıyla beraber hemen sahil kenarına uygun aksesuarlar ve saç şekilleri modelleri de belli olmaya başladı. Şemsiyeler, palmiyeler, şezlonglar, içecekler storylerde gezerken selfielerimizde ya da çektirdiğimiz fotoğraflarda saçlarımız nasıl görünecek tatlı kıs? Sen bu sorunun cevabını düşünme, denizin keyfini çıkar diye ben senin yerine düşündüm. Örgüler, topuzlar, saç aksesuarları… Hadi başlayalım!

Son zamanlarda yeniden sıkça gündemde olması ile örgülerden bahsedelim önce. Hem sıcaktan seni koruyup bunalmanı önleyecek hem de sana tarz bir hava katacak cağğnım örgüler. İster iki yanından sarkıt, ister her yanından sarkıt, istersen ben azla yetinirim deyip tek yanından sarkıt, tercih senin. Ama mutlaka bir gün örgünle in sahile. Sana ilham verecek birkaç modeli paylaşıyorum.

E sıra geldi topuzlara! Hepimiz alışığız zaten en güzel topuzumuzun evde umursamazken çıkmasına ama şimdi o topuzları sahile taşıyalım, ister yukarıdan ister aşağıdan, bazen iki tane bazen tek, bazen yarısı topuz yarısı açık saçlarımızla, haydi kızlar sahillere!

Şimdi bu saçları aksesuarlarla birleştirmeden olmaz tabii. Sahil dedin mi bandanalar, çiçekler rengarenk halleriyle olmalı. Hem bu sezon çantalarda ve boyunlarda görmeye alıştığımız fularlar için de güzel bir değerlendirme olur.

Ve sırada saçları renklendirmek var istersen yaz boyu keyifle kullanacağın şekilde boyat saçını istersen kısa süreli geçici boyaları kullan istersen de renkli iplerle saçlarına renk kat. Saçın renklensin, yazın renklensin!

Saçını nasıl kullanırsan kullan, deniz suyuyla bol bol dalgalanacağı bir yaz geçir güzellik ve tabi ki saç bakımlarını da unutma. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    • Aşk Bağımlısı Mısınız?

      Bunlar Taze
    • Az Bilinen 6 Erojen Bölge

      Bunlar Taze
Peptify x
Mesaj Yaz

Paylaş