Az Bilinen 6 Erojen Bölge

Cinsel ilişki öncesi dudakları, boynu ve göğüsleri uyarmak cinsel isteği arttırabilir. Peki, bu bölgelere yenilerini eklemeye ne dersiniz? İşte vücudunuzun az bilinen 6 erojen bölgesi.

Baş

Partnerinizin işten sonra stresini almak için başına masaj yapmak harika bir yöntem. Uzmanlar kanepede otururken partnerinizin başını kucağınıza alıp saçlarından başlayıp başına hafifçe masaj yapmanın cinsel dürtüleri uyaracağını söylüyor.
Eller
Şaşırtıcı gelebilir ama ellerimiz birçok hassas sinirle dolu olduğu için erojen bir bölgedir. Partnerinizle göz teması kurarken elini yüzünüze doğru kaldırın ve işaret parmağını ağzınıza götürüp yavaşça dilinizi ve dudaklarınızı kullanarak emin. Bu erotik hareket partnerinizi baştan çıkaracaktır.
Köprücük kemiği
Bir sonraki durağınız partnerinizin köprücük kemiği olabilir. Bu bölge, hafif dokunuşlara oldukça duyarlıdır. Köprücük kemiğinin üstündeki boşluklar akupunktur noktalarıdır ve vücudun gevşeyip zevk duyularının uyarılmasını sağlar.
Sırtın alt kısmı
En hassas bölgelerden biri olan sırtın alt kısmının okşanması vücutta yoğun zevk sinyalleri yaratır. Kesinlikle ön sevişme için denemeye değer.
Dirseklerin iç kısmı
Bu ince derili bölge çok hassastır. Partnerinizle romantik bir yemekteyken parmağınızla bu alana dokunun ve partnerinize akşamın ilerleyen saatlerinde nelerin olacağının ön izlemesini verin.
Göbek deliği
Göbek deliğini pelvis bölgesine bağlayan sinir yolu sayesinde bu bölgeye yapılan dokunuşlar klitorisin uyarılmasını sağlar. Partnerinizin göbek deliği çevresinde dilinizi gezdirip ardından göbek deliğini yumuşakça emmeyi deneyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    • Aşk Bağımlısı Mısınız?

      Bunlar Taze
    • Az Bilinen 6 Erojen Bölge

      Bunlar Taze
Peptify x
Mesaj Yaz

Paylaş