PepLand’de Seni Renkli mi Renkli Bir Deneyim Bekliyor!

Çok daha kapsamlı ve çok daha tatlı bir kullanıcı deneyimi yaşaman için düşündüm taşındım, ekibi topladım, gücümü artırdım ve PepLand‘i yarattım. PepLand, premium özelliğe geçtiğinde karşına çıkacak neşeli bir ülke. Bu ülkede 7 penguen var ve her birinin kendi kişisel özellikleri ve çok önemli görevleri var. Her gün kendi alanlarında sana özel tavsiyeler veriyorlar, bilgilendirici ve eğlenceli paylaşımlar yapıyorlar, Pepapp’ı daha renkli ve hareketli bir hale getiriyorlar. Ve sen de premium’la birlikte otomatik olarak bu ülkenin kraliçesi, penguenlerin majesteleri, PepLand’in PepQueen’i oluyorsun. PepLand’in senin için tasarlanmış bütün özelliklerinden ve hizmetlerinden dilediğin gibi yararlanıyorsun. Ekranın da bir anda rengarenk oluyor.

Hadi o zaman PepLand’deki penguenleri kısaca tanıyalım:

AstroPep senin için her gün burcunu yorumluyor, astrolojik gelişmelerden haberler veriyor. PepArt her gün birer tane film, kitap ve müzik önerisinde bulunuyor; genel sanat bilgileriyle gününe renk katıyor. PepClub çeşitli markalardan çok özel avantajları, fırsatları ve trendleri seninle paylaşıyor. PepTalk seninle anında sohbet ediyor, sadece sana özel tavsiyeler veriyor, ekranını daha aktif ve renkli bir hale getiriyor. PepYogi yoga ve nefes teknikleriyle hem bedenini hem de ruhunu güçlendiriyor. FitPep uzun ve sağlıklı bir yaşam için beslenme ve fitness önerileri sunuyor. PepDoc da seni anında uzman doktorunla online olarak buluşturuyor, sağlık sorunlarının kolayca çözümünü sağlıyor. Hepsi de işini çok iyi biliyor, hepsi de seni mutlu etmek için durmadan çalışıyor ve hepsi de heyecanla kraliçelerini bekliyor.

Pepapp uygulamasına gidip, PEPLAND’de senin için hazırladığım videoyu izleyerek ve “PEPQUEEN ol” butonuna basarak PepLand yolculuğunu hemen başlatabilirsin. Böylece bu tatlı penguenlerin kraliçesi yani PepQueen’i olabilirsin. Sonra da arkana yaslanır ve tek tuşla renkli mi renkli bir deneyime adım atarsın. 

PepLand’le kalbini fethetmek birinci hedefim.

Senin de aradığın yepyeni özellikler ve capcanlı bir deneyimse adres PepLand.

Hadi beni ve penguenleri fazla bekletme! 🙂

Eğer PepLand’i göremezsen, uygulamanı güncellemeyi unutma.  Ayrıca Android kullanıyorsan 1 ay daha beklemen gerekiyor. Çünkü PepLand Android’de 1 ay sonra olacak.

Hemen Pepland butonuna tıkla. İlk 7 gün ücretsiz deneyimlemeye başla.

Ne diyordum, bekliyoruuuz! 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    • Yaz Öncesi Hafif Hissetmeni Sağlayacak 10 Öneri

      Bunlar Taze
    • Yeni Annelerin İmdadına Yetişecek Saç Stilleri!

      Bunlar Taze
Peptify x
Mesaj Yaz

Paylaş