Burçlar Game of Thrones Karakteri Olsaydı

Dikkat! Spoiler içermez, tatlılık içerir.

Koç: Aklın fikrin Demir Taht’ta. Senin o tahtı bırakmaya niyetin yok anlaşılan. O zaman sen tam bir Cersei Lannister’sın tatlım.

Boğa: Yeri geldi mi bir lady yeri geldi mi bir anne yeri geldi mi soğukkanlı bir kadınsın. Catelyn Stark’lık senin hamurunda var.

İkizler: Biz senin iyi mi kötü mü olduğunu henüz tam anlayamadık. Ama sen şimdiden kendini geliştirmeye başladın bile. İşte tam bir Sansa Stark!

Yengeç: Yavrularını bu kadar seven ve onlar için çıldıran başka bir anne tanımıyoruz. Sen tabii ki ejderhaların annesi Daenerys Targaryen’sin.

Aslan: Hem güzelliğin hem işini bilmen hem de yele gibi saçlarınla dillere destan bir kraliçesin; Margaery Tyrell’sin. Ah sen yok musun sen!

Başak: Biz senin sakin ve çıtı pıtı oluşuna kanmıyoruz, ne de olsa sen zincirlerinden kurtulmuş bir kadınsın. Sen özgür ve güzel Missandei’sin.

Terazi: Bu güzelliğine ve tarzına düşkün kadına ancak bir prenses olmak yakışır. O zaman senin için Myrcella Baratheon diyebiliriz canım.

Akrep: İşte fenalığın, fesatlığın, gölge güçlerin büyücü kadını! İşte Game of Thrones evreninin ışığa tapan kızıl cadısı! Sen Melisandre değilsin de nesin.

Yay: Özgürlüğüne bu kadar düşkün olunca, bu kadar da cesur olunca sana bir tek Ygritte olmak yakışır. Hiçbir şey bilmiyorsun Jon Snow’cuğum.

Oğlak: Sevdiklerine hizmet etmeyi seven, inatçı mı inatçı, akıllı mı akıllı bir kadınsın. Kılıç kullanmak senin için makyaj fırçası kullanmakla aynı şey. Yüreği dev kadın Brienne of Tarth!

Kova: İyi bir savaşçı, hayatta kalmayı başaran bir kız, ailesi için mücadele eden bir kahraman. Sen bizce hiç kimsesin. Yani sen Arya Stark’sın.

Balık: İnsanlar taht için mücadele ededursun, denizlerin hakimiyeti tamamen sende. Kimse senin kadar iyi gemi kullanamaz, kimse yüreğine senin kadar aşkı sığdıramaz. Yara Greyjoy seni.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    • Sosyal Varlıklar Olmamızı Sağlayan Beyin Gücü: Makyavelist Zeka

      Bunlar Taze
    • Hayatını Kendi İstediği Gibi Yaşayan Kadınların 15 Ortak Özelliği

      Bunlar Taze
Peptify x
Mesaj Yaz

Paylaş