Burçlar Korku Filminde Oynasaydı…

Koç: En terk edilmiş, en lanetli yeri bulur; kafa dinleyeceğiz diye bütün arkadaşlarını ikna edip toplar ve oraya tatile götürür. Para gibi harcanan, testereyle hacamat edilen gençlerin sorumlusu bu kötü arkadaştır işte.

Boğa: Boğazına çok düşkün olduğu için muhtemelen insan yiyen seri katil olacaktır. Çekici görüntüsüne, güzel sesine, badem gözlerine aldanmayın; yemeğe kalır mısın dediğinde hiç düşünmeden topuklayın!

İkizler: İşte çift karakteriyle korku filmleri için yaratılmış biri! Gündüzleri usluyu oynar, geceleri katili. En dost canlısı haliyle ortamlara sızar, sonuna kadar katili arar, gerçek yüzünü gösterdikleriyle ızgara yapar.

Yengeç: Evcimen, hafta sonları bile evde zaman geçirmeyi seven biri için en büyük kabus evine bir başkasının yerleşmesidir herhalde. Bu durumda o da; yeni geleni türlü korkunç yollarla evden kovmaya çalışan, evin laneti olacaktır. Olamaz, bu ev canlı!

Aslan: Ön planda olmak onun için kaçınılmaz. Gösteriş, dikkat çekme isteği, süperstarlık, küstahlık… Evet, adeta şeytanın kendisini tarif ediyoruz. Tek kusuru, boynuzunu ve kuyruğunu saklayamayacak olması.

Başak: Önce seksi ve aptal kız, sonra şişman ve gözlüklü çocuk, sonra da sevişen çift ölürken; tek bir kız hayatta kalmayı başarır. Sessiz, pasif, dikkatli ama akıllı olduğu için. İşte bu kişi odur, final kızıdır.

Terazi: O, ebedi gençlik ve güzellikten başka ne isteyebilir ki? Ah evet, bir de zenginlik! O halde bulduğu ilk vampire kendini dönüştürtecek ve hayatta kalmak için insanları avlamaktan çekinmeyecektir.

Akrep: Fitne fesatlık yapsın, kendisine yanlış yapandan intikam alsın, gıcıklık olsun diye herkesi fareye çevirsin… İşte korku filmlerinin kara büyülerle haşır neşir cadısı. Seksi görüntüsüne aldanmayın, iksirini içmezse buruşuyor.

Yay: Aklı bir karış havada olduğu ve hayattan zevk almaya odaklı olduğu için muhtemelen zombi olacaktır. Dolaşsın, yesin içsin, aptal olanların beynini yesin. Daha ne!

Oğlak: Hem iş hayatını hem korku filmi hayatını aynı anda yürütmeye karar verdi ve operadaki hayalet oldu. Ne yapacağız bunların yüksek perdeden emir verme huylarını ve işkolikliklerini!

Kova: O, bu dünyadan olamaz! Hayır, mükemmel olduğu için değil; uzaylı olduğu için. Her şeyi bilir, özgürlüğüne düşkündür ve bazen ortamlara yabancılaşabilir. İnanmak istiyoruz!

Balık: Uykuyu bu kadar seven, rüyalarda yaşayan biri tabii ki insanların kabuslarına girip, onlardan insan pizzası yapmayı da sevecektir. Evet, karşımızda eli bıçaklı bir rüya katili var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    • Size En Büyük Zararı Veren Hırsınızı 30 Günde Parçalayın!

      Bunlar Taze
    • Pişti Olan Ünlüler! Kimin Daha İyi Taşıdığına Karar Veremedik.

      Bunlar Taze
Peptify x
Mesaj Yaz

Paylaş