Bahar Geldi, PepBox’lar Daha Bir Renklendi!

Baharın gelişiyle birlikte yavaş yavaş çiçekler açmaya, kuşlar cıvıldamaya, PepBox’lar hazırlanmaya başladı. Beni de bir heyecan sardı. Ne demişler: Geldi bahar ayları, gevşedi gönül yayları. 🙂 Bu ay PepBox senin için cıvıl cıvıl, rengarenk, neşe dolu! Haydi üstümüzdeki kış yorgunluğunu atalım, şöyle bir silkinip kendimize gelelim. Bahar temizliği ve detoksu yapalım, bolca enerji depolayalım. Vee PepBox’la keyfimize keyif katalım. Mutluluk kutusu, çok tatlı biri PepBox’ta bu ay senin için çiçek gibi şeyler var. Neler var: Hijyenik pedler, regl ve PMS dönemleri için mutluluk takviyeleri, cildini bahara hazırlayacak kişisel bakım ürünleri, birbirinden lezzetli çikolata ve atıştırmalıklar, yeni kararlar almanda sana yardımcı olacak mutluluk kartları, sana özel markalardan avantajlar ve daha bir sürü sürpriz şey var. Bir de senin için yazdığım ve kalbine bir güneş gibi doğacak mektubum var. 🙂

PepBox’a sahip olmak için yapman gereken tek şey www.letspepbox.com adresine tıklamak, istediğin abonelik paketini seçmek ve kutunu sipariş etmek. Sonra içi sürpriz hediyelerle dolu, mutluluk deposu PepBox’ın kapında olacak, gününe keyif katacak. Kırlarda dolaşmış, çimenlere uzanmış, papatyalardan taç yapmış gibi olacaksın.

Veee, muhteşem bir haber: Bu ay, senin kadar güzel ve kendi değerini bilen kadınlar için PepBox, “pepkadin” kodu ile %30 indirimli! Daha ne bekliyorsun?

PepBox’la bahara merhaba demeye hazır mısın? 🙂

 

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments