Bilim Temelli, Eğlenceli ve Etkili: 9Round!

Fazla zamanımı almayan ama yine de etkili olan, keyifle yapabileceğim ve heyecanla devam edebileceğim, kısa sürede mükemmel sonuçlar elde edebileceğim, bana sporu sevdirecek bir fitness antrenmanı olsa keşke diyorsan; sana güzel bir haberim var. Çünkü bilim temelli, eğlenceli ve etkili bir antrenman sistemi var. 9Round, sadece 30 dakika süren bir fitness antrenmanı ve 30 dakikada tam 500 kalori yakmanı sağlayan bir sistem. Üstelik kickbox teknikleriyle ve de eğlenerek. Seni iyi tanıdığım için ne istediğini iyi biliyor ve işte bu yüzden seni 9Round’un enerjik dünyasıyla tanıştırmak istiyorum. 9Round farklı çünkü onunla ihtiyacın olan her şeye ulaşabilirsin.

9Round bilim temelli!

9Round; her biri 3’er dakikalık 9 round’dan oluşan, toplamda 30 dakika süren bir fitness programı sunuyor. 30 dakikada tüm vücudu çalıştırmak için kardiyo ve direnç eğitimi bir arada veriliyor. Ana tema ise kickbox. Programlar IKF Hafif Orta Kickbox Dünya Şampiyonu Shannon Hudson ve eşi Heather Hudson tarafından geliştirilmiş 9 tescilli antrenman istasyonu içeriyor. Ve bunların hepsi son bilimsel araştırmalara göre hazırlanmış. Uzman eğitmenler her istasyonda sana yardım ediyor. Ayrıca üyelere özel sanal beslenme koçu da hedefine daha hızlı ulaşmanda sana destek oluyor. Bir de her gün bütün dünyadaki 9Round kulüplerinde aynı antrenmanlar yapılıyor. Yani emin ellerdesin!

Peki, nedir bu 9 round’luk antrenman istasyonu:

Round 1 ve 2 güç istasyonu. Bu istasyonda dayanıklılığını ve gücünü arttırmak için dumb bells, kettle bells, medicine balls, jump ropes ve diğer ekipmanları kullanıyorsun.
Round 3 ve 8 aralığındaki istasyonlar kickbox ve fitness antrenmanı. Asıl eğlence heavy bags’leri yumruklayıp, tekmelemeye başlayınca gerçekleşiyor. Koordinasyonunu ve zamanlamanı yükseltmek için double end bags, omuzlarının durumunu ve hızını geliştirmek için de speed bags kullanıyorsun.
Round 9 ise karın bölgesi için. En genel sıkıntı noktası olan karın bölgeni sıkılaştırıp bütün kaslarını güçlendiriyorsun. Bu da senin herhangi bir hareketi çalışırken ve egzersiz yaparken daha etkin olmanı sağlıyor.

9Round eğlenceli!

Günlük antrenmanın 30 dakika sürüyor olması büyük avantaj. Çünkü iş ve özel hayatından zaman çalmıyor. Zamanın sana kalıyor. 30 dakikada 500 kalori yakmak ise paha biçilmez. Resmen kısa sürede eğlenerek kilo veriyorsun. Ayrıca 9Round antrenmanları her gün yenileniyor. Yani hiç sıkılmıyorsun. Her gün yine gitmek istiyorsun. Randevu sistemi, giriş sınırlaması ve ders saati yok. İstediğin zaman, istediğin sıklıkla üyeliğini kullanmak için kulübe gidebiliyorsun. Sonra eğitmenler hem samimi hem deneyimli hem de yol gösterici. Ve her 3 dakikada bir yeni bir round’a geçiyorsun. 9. istasyondan sonra ise 30 dakikalık antrenmanını tamamlıyorsun. Hepsi bu! Kısa sürede sinirini, stresini kum torbalarını yumruklayarak atıyorsun. Enerjin yükseliyor, kendini iyi hissediyorsun. Bundan daha etkili terapi mi var?

9Round etkili!

Gelelim sonuçlara. Bir kere 30 dakikada 500 kalori yakıyorsun. Bu başlı başına mükemmel bir şey. Kalorinin büyük bir miktarını antrenman esnasında yakıyor, antrenmanını tamamlandıktan saatler sonra da kalori yakmaya devam ediyorsun. Terledikçe toksin atıyorsun, vücudun yenileniyor. Bütün kasların sıkılaşıp, güçleniyor; dayanıklılığın ve kuvvetin artıyor. Kalbin de güçleniyor. Uykun düzene giriyor. Hayatın da düzene giriyor. Stres senden hızla uzaklaşıyor. Ve daha bir sürü olumlu yönde değişiklik oluyor.

Ben daha ne isterim? 🙂

O zaman hızlı ve kolay bir şekilde fitleşmek, bunu yaparken de eğlenmek için https://www.9round.com.tr/ adresine tıklıyor ve ilk yumruğu pardon adımı atıyorsun. 🙂

Eğer 9round’a kayıt olmak istersen benim adımı vermeyi unutma! Çünkü seni %25 indirim bekliyor.

Yaşasın, sonunda tam kendimize göre bir spor bulduk! 🙂

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments