Bir Ömür Geçirilse De Asla Çözülemeyecek 4 Burç!

Beautiful perplexed dark skinned woman has hard complicated choice, points index fingers sideways at two objects, crosses hands, should decide what to choose, dressed in bright clothes, poses indoor

Bugün dünya 7 milyar 500 milyonun üzerinde insana ev sahipliği yapıyor. Her biri bambaşka karaktere sahip insanların kimilerini tanımak için bir bakış yetiyor da artıyor. Kimilerini tanımak için ise bir ömür harcanıyor, yine de yetmiyor. Burçlar dünyasında da durum farklı değil. İçi dışı bir burçlar olduğu kadar yaptıklarına bir türlü akıl sır erdirilemeyen burçlar da var. Birlikte yıllar geçirip “Tamam artık seni tanıdım” dediğin insanlar bile ertesi gün bambaşka bir kişilikle karşına çıkabiliyor. Türlü kişilik testlerinden geçirilse de bir türlü çözülemeyecek 4 burç yeni yazımızda.

Kendini Kendi Bile Çözemeyen İkizler

İkizlerin karakteri için çok şey yazıldı, çok şey çizildi. İçlerinden bir tane bile onları anlayabilen çıkmadı. Kişiliklerine dair söylenebilecek tek doğru şey belki de değişkenlikleri. Bilenler bilir, bir gün büyük bir zevkle izlediği filmi öteki gün “Yok artık, bu ben mi beğendim” diye yerden yere vurabilir. Sabah pür neşe günaydın derken öğleye varmadan Karadeniz’de gemileri batmışçasına bir kenarda içine kapanabilir. Çık işin içinden çıkabilirsen! Renkli iç dünyaları ve farklı düşünce yapıları, bir türlü çözülemeyen karakterlerinin asıl nedeni.

Ser Verip Sır Vermeyen Akrep

Akrepler için söylenebilecek kesin özelliklerden biri, hiçbir zaman kendilerini bir başkasına tamamen açmayacakları. Bir ömür aynı yastığa baş koyduğu eşine de sorulabilir, bebekliğinden itibaren tanıyan ailesine de. Hepsi ağız birliği yapıp söyler, ne denli gizemli olduklarını, ağızlarından en ufak lafı bile ancak kerpetenle aldıklarını. Açık ve net, kafalarından geçeni sadece kendileri bilir. Karakterleri ya da kafa yapıları için fikir yürütmek serbest tabii ama hiçbirini onaylayacağı ya da reddedeceğini garanti edemeyiz.

“Bir Değişik” Olarak Tanımlanan Kova

Toplum içerisinde herhangi biri olmak ya da dikkat çekmeden olabildiğince sıradan kalmak, pek Kovayla özdeşleşen özellikler değil. Aksine olabildiğince aykırı ve farklı olmayı kendine görev edinir. Öyle ki ona bakan biri, kafasını tekrar çevirmeli. Girdiği hemen her ortamda bir şekilde herkesin ilgisini çekmeli. Ne kadar yüz verir ya da kendini açar tabii orası şüpheli! İnsanlarla arasındaki mesafeyi korumak ve gizemli halleriyle merak uyandırmak onları fazlasıyla memnun edebilir. Yakınlarındaki kimseler de ancak onun müsaade edeceği sınırlara dek ona yaklaşabilir. Haliyle karakteri hakkında bir şeyler söylemek çoğu zaman mümkün değildir.

Başka Bir Dünyaya Ait Olan Balık

Balıkların, başka bir dünyaya ait oldukları sır değil. Üstelik bunu söyleyen yalnızca biz değiliz. Yakın uzak fark etmez, çevrelerinden kimse sorsak aynı şeyi söyler, sanki ayrı bir alemden geldiler diye. Hülyalı bakışları, ilginç kafa yapıları ve bambaşka hayal dünyaları da bunun açık bir kanıtı. Tek tip olmaya dayanamayan, kendi tarzını yaratan ve sezgileriyle hareket eden özel kimseler en nihayetinde. Karakterlerine dair bir yorum yapabilmek kimin haddine? Söylenebilecek belki de tek şey, dünyaya bambaşka bir gözle baktıkları.

Yazar: Moyra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments