Birbirinden Güzel Özellikleriyle AXAFit Uygulaması Sayesinde İyi Hissetmek Elinde!

Daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam için ihtiyacın olan her şey tek bir uygulamada toplandı.Kişiselleştirilmiş diyet ve egzersiz programları, çeşitli ölçümler, su ve kalori takibi gibi sağlıklı ve aktif yaşama dair ihtiyacın olan her şey AXA Sigorta tarafından tek uygulamada toplandı. Bu uygulamada boyun egzersizinden kalori ölçümüne, regl takviminden meditasyona, kan oksijeni ölçümünden yardımcısına dek beden, zihin ve ruh sağlığın için gerekli pek çok özellik var.

Ayrıca bir çeşit dijital sağlık danışmanlığı hizmeti sunan Doktor Der Ki modülü ile alanında uzman doktorlara sorularını anında sorup, yanıt alabiliyorsun. Kısacası birbirinden güzel özellikleriyle AXAFit sayesinde iyi hissediyorsun!

Hem bir sigorta hem de sağlıklı yaşam uygulaması olan AXAFit, sigortacılığa dair aradığın her şeyi de sana güvenle ve kolaylıkla sunuyor. Uygulamanın AXA tarafıyla tüm sigortacılık işlemlerini gerçekleştirebiliyor, poliçelerini görüntüleyebiliyor, hastane randevusu alabiliyor ve anlaşmalı kurumları inceleyebiliyorsun. En güzeli de bu özelliklerden faydalanmak için AXA müşterisi olmana gerek yok. Yani sağlıklı ve mutlu bir yaşam için ihtiyacın olan tek şey AXAFit uygulamasını indirmek.  

Hadi, hemen aşağıdaki link’ten AXAFit’i indir, kendin için çok iyi bir şey yap:

http://onelink.to/gbv8ht

İyi hissetmek elinde!

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments