BayıldımBayıldım

Bizimle Evde Spa Keyfine var mısın?

Biliyorum evdesin, evdeyiz ve sağlığımız için hepimizin evde kalması bu dönem daha doğru. Ancak evde geçirdiğin bu dönemi harika bir şekilde değerlendirebilmen için en iyi dostun olarak yanındayım. Sakın yanlış anlama bilmişlik taslamak değil amacım, sadece pırıl pırıl parladığını görmek ve sana birazcık olsun moral olmak istedim. Hadi gel beraber, evi adeta bir Spa’ya çevirelim, şahane bir cilt bakımı yapalım.

Evet evet yanlış duymadın Spa dedim. Hem bu rutine alışırsan, güzellik merkezlerine gitmene gerek kalmaz. Maddi olarak büyük yükten kurtulursun, sonra da bana teşekkür edersin 🙂

  • Öncelikle evdeki tüm hoş kokulu mumlarını çıkar.
  • Sonra banyonun ışıklarını kıs ya da mumları yaktıktan sonra tamamen kapat.
  • Keyifli, dinlendirici bir müzik aç…

Ortam hazırsa geçelim en keyifli aşamaya!

Cilt bakımının en önemli ve ilk basamağı cilt temizliği.

Cildini; makyaj, çevresel kirler, yağ, ter ve ölü deri hücrelerinden etkili bir şekilde arındırmalısın. Bunun için en doğru tercih patentli T – Sonic titreşim teknolojisiyle benden sonraki en yakın dostun FOREO LUNA serisi. Her zaman olduğu gibi gözüm kapalı güvendiğim ürünleri sana öneriyorum. Biliyorsun LUNA cihazları antibakteriyel silikondan yapıldığı için hijyeniktir ve cildi daha ilk kullanımda bile yumuşacık yapar.

Anti-aging bakım ilginizi çekiyorsa hem derinlemesine cilt temizliği hem de 4 farklı masaj sunan LUNA 3 tam sana göre. Bu masajlar kullandığın serum, krem gibi kozmetik ürünlerinin de emilimini arttırmaya yardımcı. Sadece cildimi derinlemesine temizlemek istiyorum diyorsan da LUNA mini 2 ve LUNA fofo ürünlerine bir göz atmanı öneririz, bu ürünlerde birbirinden eğlenceli renk alternatifleri var, dilediğin rengi seçebilirsin.

Hadi gel keyfimize biraz daha keyif katalım. Sırada maske deneyimi olsun mu?

Seni FOREO’nun akıllı maske terapisi cihazı UFO serisi ile tanıştırmak istiyorum. Led ışık terapileri, ısıtma ve soğutma teknolojisi ve yine LUNA’lardan aşina olduğumuz patentli T- Sonic titreşimlerle mikrofiber FOREO maskelerinin emilimini ve etkisini arttırmaya yarıyor bu mükemmel cihaz. Bununla da kalmıyor, öncesinde cildimize sürdüğümüz serumlarında cilde daha iyi daha nüfuz etmesini sağlıyor. Ah o bir ısınıp, bir soğuyan, nazik titreşimlerle cilde masaj yapan UFO’yla bir tanışsan. Valla benim yüzüme bakmazsın diye korkuyorum. Bir de şimdiye kadar farketmediysen hatırlatayım istedim;  bu ay Pepstore’un birbirinden güzel ürünlerinden biri de ta kendisi 🙂

UFO’nun farklı cilt tipleri için farklı maske önerileri var. Dünyanın dört bir yanında içeriklerle doğal hazırlanmış “Farm to face” koleksiyonu, günlük kullanıma uygun “Daily duo” maskeleri ve farklı cilt tiplerini hedefleyen “Advanced” koleksiyonu olarak bu maskeleri gruplandırabiliriz. Unutma, her gün cildine ayıracağın birkaç dakikayla daha sağlıklı ve güzel bir cilt görünümü elde edebilirsin. Tüm bu cihazlar cilt bakımı için harika yatırımlar ve sen de bu rutinlerle geleceğine yatırım yapmış oluyorsun. Kendine hep iyi bak, asla modunu düşürme ve kocaman gülümse.

Bir de sana güzel bir haberim var. Yukarıda bahsettiğim tüm ürünler Efsane Günler’e özel indirimde! Ben yıllardır bu markayı takip ediyorum, fiyatların bu kadar indiğini hiç görmedim. Hadi sen de kendine bir güzellik yap, cilt bakımı için kendine bu sefer bahane üretme. Senin için linki buraya bıraktım.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments