Bugün Kaç Kaloriye Elveda Dedik?

Bugün biraz fazla kalori yakmak için saatlerini spor salonunda mı feda ettin? Koca günü gözün saatte, elin dambılda mı geçirdin? Yoruldun, sıkıldın, bitmedi mi ya diye söylendin ama bitmedi. Ya da belki bugün sporu es geçtin, nasılsa metroya yetişmek için iyi koştum, hem asansör yerine merdivenden çıktım mı dedin? Fakat bu sefer de yetmedi. Kaloriler bir türlü gitmedi… Kalori yakmak hiç kolay değil, biliyorum. Bunun için çok çalışmak, aylar sonra sonuç almayı beklemek ve çok da keyif almamak gerekiyor. Yani yaygın düşünce bu. Ama sana 30 dakikada 500 kalori yakabileceğini ve üstüne bir de eğlenerek kilo verebileceğini söylesem? Evet; kısa sürede, eğlenerek ve ihtiyacın olduğu ölçüde kalori yakarak hayatını yaşaman mümkün. 9Round adındaki hızlı, etkili ve eğlenceli antrenman sistemi sayesinde mümkün.

9Round’la 1 günde, 500 kaloriye elveda!

9Round bir zayıflama ve sağlıklı yaşam formülü. Sana kickbox teknikleriyle 30 dakika süren bir fitness antrenmanı sunuyor. Ve 30 dakikada tam 500 kalori yakıyorsun. Tüm vücudun çalıştığı için hızlı, etkili ve eğlenceli. Bir de sanal beslenme koçunun otomatik olarak hazırladığı, sana özel beslenme listesiyle hedefine daha da hızlı ulaşıyorsun. Ve bunların hepsi son bilimsel araştırmalara göre hazırlanıyor.

Nasıl oluyor?

9Round programları Dünya Kickbox Şampiyonu tarafından geliştirilen, tescilli 9 antrenman istasyonundan oluşuyor:

Round 1 ve 2 güç istasyonu. Bu istasyonda dayanıklılığını ve gücünü arttırmak için dumb bells, kettle bells, medicine balls, jump ropes ve diğer ekipmanları kullanıyorsun.

Round 3 ve 8 aralığındaki istasyonlar kickbox ve fitness antrenmanı. Asıl eğlence heavy bags’leri yumruklayıp, tekmelemeye başlayınca gerçekleşiyor. Koordinasyonunu ve zamanlamanı yükseltmek için double end bags, omuzlarının durumunu ve hızını geliştirmek için de speed bags kullanıyorsun.

Round 9 ise karın bölgesi için. En genel sıkıntı noktası olan karın bölgeni sıkılaştırıp bütün kaslarını güçlendiriyorsun. Bu da senin herhangi bir hareketi çalışırken ve egzersiz yaparken daha etkin olmanı sağlıyor.

Mükemmel vücudu elde etmenin en kısa, eğlenceli ve heyecan verici yolu!

9Round’da günlük antrenmanın sadece 30 dakika sürüyor. Yani sana işlerin ve yapmak istediğin şeyler için vakit kalıyor. Normalde 500 kalori yakmak için çok fazla zaman harcaman gerekirken 9Round’la bunu 30 dakikada hallediyorsun. Her round 3 dakika sürüyor. Arada alarm çalıyor ve diğer round’a geçiyorsun. Toplam 30 dakikada tüm round’ları tamamlıyorsun. Ve bu antrenmanlar her gün yenileniyor. Yani her geldiğinde farklı bir antrenman sistemiyle karşılaşıyorsun. Dolayısıyla hiç sıkılmıyorsun. Yanlış yapmak diye bir şey de yok. Birebir eğitmenle çalışıyorsun. Eğitmenin her konuda sana yardımcı oluyor. Ayrıca üyeliğini istediğin zaman ve istediğin sıklıkta kullanabiliyorsun. Daha ne olsun!

Sadece fit olmuyor, aynı zamanda mutlu da oluyorsun!

9Round’la 30 dakikada güçleniyorsun. Toksinleri atıyor ve yenileniyorsun. Bütün kasların sıkılaşıp, güçleniyor; dayanıklılığın ve kuvvetin artıyor. Kalbin daha güçlü oluyor. Stresini boşaltıyor, endorfini serbest bırakıyorsun. Geceleri daha rahat uyuyor, gündüzleri daha enerjik oluyorsun. Yani 30 dakikada bir sürü şey başarıyorsun.

Sen de spor yapmanın kolay, hızlı, keyifli ve etkili yolu için; en iyi haline ulaşmak için https://www.9round.com.tr/ adresine tıkla. Sıfır zaman kaybıyla, maksimum sonucu elde et!

Artık kalori yakmak hiç de zor değil tatlım! 🙂

Eğer 9round’a kayıt olmak istersen benim adımı vermeyi unutma! Çünkü seni %20 indirim bekliyor.

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments