Burçların Sevgililerini Çaktırmadan Övme Cümleleri!

Portrait of smiling beautiful girl and her handsome boyfriend. Woman in casual summer jeans clothes. Happy cheerful family. Female having fun on the street background

Gönül ister ki herkes, utanmadan sıkılmadan içinden geçen her güzel şeyi söyleyebilsin, her iltifatı edebilsin. Bu bazı insanlarda mümkün tabii ama kalan bazı insanlar güzel şeyler söylemek konusunda çok sıkıntı yaşayabiliyor. Diline doğru sözler gelse bile utanıyor, söyledikten sonra ne karşılık alacağını düşünmekten konuşamıyor, daha da kötüsü kızgın olduğu zamanlarda kızgınlığını açıkça gösterebiliyor ama konu mutluluğuna geldiğinde bu duygusunu, onu mutlu eden kişiye ifade edemiyor. Bu da ilişkileri kısıtlıyor, uzun vadede yıkıp geçiyor. İlişkilerinin yıkılmasını istemeyen burçlar, son çare olarak sevgililerine çaktırmadan öven cümleler kurmaya başlıyorlar.

Hazırsan gel bakalım, hangi burçlar, hangi cümleleri kullanarak çaktırmadan sevgililerini övüyorlarmış, beraberce inceleyelim.

Koç Burcu: “Son Zamanlarda Spor Mu Yapıyorsun Sen?

Cesur, coşkulu ve oldukça hareketli olan, kabına sığamayan bir Koç burcu ile sevgiliysen, bazen seni övüp övmediğini anlayamayabilirsin. Hayatının her alanında agresif tavırlar sergileyen bir Koç burcu, seni fit ve formda gördüyse, bunu sana “çok formdasın hayatım” demek yerine “Son zamanlarda spor mu yapıyorsun sen?” diye sorarak ifade etmeyi seçer.

Boğa Burcu: “Ağzının Tadını Da Biliyorsun”

Uysal ve sadık Boğa burcu insanı, ilişkilerinde hemen parlamak yerine ağırdan almayı seçebilir. Bu nedenle sana olan sevgisini, ilgisini anında gösteremeyebilir. Böyle zamanlarda sana olan hayranlığını çaktırmadan, bebek adımlarıyla ve çok anlamlı gözükmeyen cümlelerle gösterir. Sana “çok zevklisin, iyi ki benimlesin” demek yerine yediğiniz bir yemeği beğenmen üzerinden minik göndermeler yapabilir.

İkizler Burcu: “Seninle Sabaha Kadar Konuşabilirim!”

Tam bir gönül çelen olan İkizler burcu insanı, daldan dala konarken sıkılabilir. Anlaşılmak, anlaşabilmek isteyen İkizler burcu insanları daha tanımaya başlamadan sıkılabilir. Onun için çeşitli önemli ölçütler vardır. Eğer sana, seninle sabaha kadar konuşabileceğini söylüyorsa, inan bana bu onun ölçütlerini karşıladığını gösterir. Bu da paket halinde zeki, enteresan, esprili ve eğlenceli biri olduğun anlamına gelir.

Yengeç Burcu: “Hayatımda Olduğun İçin Şükrediyorum”

Duygusal bir Yengeç burcu insanıyla birlikteysen zaten onun için her şey ortadadır. Sen onun için inanılmaz birisindir ve varlığın için büyük şükran duyuyordur. Ama sana çok büyük laflar ederse ya da sen onun bir bakışından sana ne kadar âşık olduğunu yakalarsan, bunun altından kalkamayacağını düşünür. Bu nedenle o da sıklıkla dile gelmez.

Aslan Burcu: “Arkadaşlarımla Buluşmak Yerine Seninle Takılmayı Tercih Ederim”

Etkileyici Aslan burçlarının, duygularını dile getirmek konusunda genel olarak sorunları yoktur. Ancak zaman zaman onların da tökezlediklerini bilmen gerekir. Ormanların kralı Aslan sana çokça kapıldıysa ve egosunu bir yana bırakırsa eğer, sana güzel sözlerinden birkaç kırıntı verebilir. Ama çok şey bekleme, senin eğlenceli biri olduğunu söylemek için bile kılı kırk yarabilir.

Başak Burcu: “Cilt Bakımına Mı Gittin?”

Titiz bir Başak burcu insanı ile birlikteysen, sen bakmadığın zamanlarda gözünün sürekli senin üzerinde olduğundan emin olabilirsin. Sürekli seni inceleyecek ve en ufak bir değişimini bile kayıt altına alacaktır. Yanına pırıl pırıl gittiğin bir gün, ışıldıyor olduğunu söylemek istese de bunu senin bakımına atıf yaparak göğsünden atmaya çalışacaktır.

Terazi Burcu: “Hepsi Senin Mi?”

Laf cambazı bir Terazi burcu ile birlikteysen, o seni her daim göklere uçuracak sözler söyleyerek gönlünü fethedecektir. Bu konudaki en şanslı kişi sen olabilirsin aramızda. Senin güzel bir insan oluşuna, dış görünüşüne, giyinmene, kibarlığına, hoş sohbet oluşuna yani kısaca her şeyine zaten çaktıra çaktıra düşen ve seni öven biriyle birliktesin. Ne diyelim, Allah ayırmasın!

Akrep Burcu: “Kendimi Kontrol Edeceğime Dair Söz Veremiyorum”

Gizemli Akrep burcu insanının sevgisi de sözcükleri de aynı yerden gelir aslında. Gerçekten hissetmediği hiçbir şeyi dile getirmeyen Akrep burcu, çaktırmadan seni övecekse bunu çoğunlukla seksapelini kullanarak yapar. Senin çekici olduğunu sana bildirmek yerine, kendini kontrol etmeye söz veremeyeceğini söyler. Ama önemli olan bunun sana bir şey ifade edip etmediği tabii!

Yay Burcu: “Beraber Gezebileceğim Tek Kişi Sensin”

İyimser Yay burcu, doğru kişiyi bulduğunu onun yanındayken canının sıkılmadığını ölçerek anlar. Yay burcu da değişkendir, çabuk sıkılır, ilgisi ve merakı hemen dağılır. Bu nedenle sevgililik konusunda biraz sıkıntılıdır. Ama senin yanında olmaktan mutluysa, sana uyumlu olduğunu göstermek için, beraber gezme planları yapabilir. Bunun, gezebileceği tek insanın sen olduğunu düşündürmesini umar.

Oğlak Burcu: “Sen Bu İşi Biliyorsun”

Oğlak burcunun gönlünü kazanabildiğine göre sen çok becerikli bir insan olmalısın! Oğlak burcu sana “Sen ne yaparsan güzel yaparsın, benim becerikli sevgilim” demek isteyecek ama ağzından “Sen bu işi biliyorsun” gibi bir cümle dökülecektir. Belki ileri gidip sana patron, müdür falan diyecektir. Bu aslında kendisini senin ellerine bıraktığının ifadesidir.

Kova Burcu: “Mıknatıs Gibisin”

Pek de duygusal olmayan daha çok mantığıyla hareket eden Kova burcu insanını en az romantikler listesinin başına koyabiliriz aslında. İşin biraz zor, bunu kabul ediyoruz. Mesafeli Kova burcuna aşktan doğan bir şeyler söyletmek ile deveye hendek atlatmak arasında bariz bir ilişki var. Ama sana gelip “mıknatıs gibisin” ya da “uydun oldum” gibi şeyler söylüyorsa bunu peşinden ayrılamadığının, senden kopamadığının bir itirafı olarak gör, olur mu?

Balık Burcu: “Benim İçin Değişmene Gerek Yok”

Bir diğer aşk ve sevgi burcu olan Balık burcu insanı, kendisiyle birlikte seni de hayal dünyasına sokacağı için seni övecek ve kalbinden geçenleri berraklıkla söyleyecektir. Utangaçlığa kapılacağı ilk zamanlarda bile “seni olduğun gibi seviyorum” diyebilmek için davranışlarını değiştirmemeni telkin edecektir.

Ah be burçlar, keşke hepiniz dile gelebilseniz!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Yazar: Moyra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments