SinirliSinirli AğlamaklıAğlamaklı MinnoşMinnoş Sesli GüldümSesli Güldüm BayıldımBayıldım Aman Tanrım!Aman Tanrım! Nalet Olsun!!1!Nalet Olsun!!1!

En Eğlenceli Pijama Partisi İçin 8 Öneri!

Kız arkadaşlarla yapılan her şey keyifli. Bazen muhitin en yeni sevimli kafesini keşfe çıkar, en son gelişmeleri konuşuruz. Bazen araşıp saatlerce dertleşir, kendimizi çok daha iyi hissederiz. Bazen birbirimizin yanında olur, her şeyin üstesinden geliriz, hep beraber dik durur, yükseliriz. Bazen de pijama partisi organize ederiz. Evet, pijama partisi! Hem rahat hem keyifli hem de özgür bir parti. Zaten insan pijama giyerken nasıl kötü hissedebilir ki? Pijama partisi stres atmanın da en iyi yollarından biri. Her ne kadar sonu yastık savaşıyla bitse de kadınların beraber başvurduğu bir terapi. Aktif ve her anın tadını çıkarmasını bilen kadınların nostaljik keyfi. Hadi, eğlenceli bir pijama partisi için neler yapabileceğimize bir bakalım. Bütün kızlar toplandıysak başlıyoruz!

1- Bir pijama partisinin demirbaşı, özel konuğu, onsuz olmazı tabii ki pijamadır! Evet, herkes bebek gibi uyumasına yardımcı olan pijamasını, geceliğini hatta uyku gözlüğünü yanında getirebilir. Ayıcıklı kedicikli pijamalar da ok, dantelli seksiler de. Yeter ki uyku üniformalarımız yanımızda olsun.

2- Şimdi gelelim partimizin atıştırmalıklarına. Bu parti akşam 6’dan sonra olacağı için atıştırmalıkların da sağlıklı olması şart. Sağlıklı ama sıkıcı değil. Mesela çok az yağlı ve tuzlu patlamış mısırlar, ballı bitki çayları, frambuazlı yoğurtlar, karışık kuruyemişler, bitter çikolatalar gibi.

3- Gecenin en keyifli aktivitelerinden biri film izlemek olacak şüphesiz. Ama hangi filmi? Eğer neşeli bir moddaysanız romantik komedi, eğer biraz adrenalin istiyorsanız macera filmi, yorganların altına saklanıp titremek istiyorsanız da korku filmi. Belki de güçlü bir kadın filmi izlemek istersiniz, seçim sinerjinin.

4- Biraz da kişisel bakım mı yapsak? Mesela kağıt yüz maskesi yapabilir, o şekilde telefona poz verebilirsiniz. Ya da yanınızda getirdiğiniz ojeleri deneyebilirsiniz. Belki aranızda makyaj tekniklerini, manikür yapmayı, saç şekillendirmeyi bilenler vardır. Eli yumuşak olana masaj yaptırma fikri de hiç fena değil.

5- Kızlar bir araya gelince fal ve burç konusu illa bir açılır. İster inanın ister inanmayın ama bu işin zevkli olduğu bir gerçek. O zaman birbirinize Tarot falı bakabilir, günlük burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Hatta uykuyu sorun etmiyorsanız hemen Türk kahvesi pişirir, fincanları ters çeviririz. Neyse halim, çıksın falım!

6- Müziksiz bir parti düşünülemez. Herkes sırasıyla istediği ve keşfettiği parçaları çalabilir. Böylece ortaya hem karışık ve keyifli bir müzik ziyafeti çıkar. Hem deee yeni şarkılar hakkında fikir sahibi olunur. Tabii müzik çalıyorsa dans etmek de lazım, ona göre.

7- Biraz da dedikodu. İşin bir yerde ister istemez dedikoduya varacağı kesin. O yüzden dökün içinizdekileri. Hatta telefonu alıp stalk yapın, crush’larınızı paylaşın, kızlar gecesinden fotoğraflar da paylaşın. Pijama partisinde her türlü ajanlık serbest.

8- Ve son olarak herkesin tek tek hayallerini anlattığı ve diğerlerinin de destek verdiği o duygusal anlara geldik. Çünkü pijama partisi, eğlenmek kadar birbirini dinlemek ve birbirine yol göstermek için de bulunmaz bir fırsat. Yalnız olmadığını hissetmek ise bu partilerin en güzel yanı.

Sen de ne eğlenceye ne de hedeflerine ara verme. Ne modu yüksek partilerden ne de zirve planlarından vazgeçme. Hayatı hem renkli hem de durmaksızın yaşa. Bunun için de özel günlerinde %100’e kadar rahatlık ve güven veren Kotex Active kullan. Çünkü kadınlar partilemeyi de bilir, hayallerini gerçekleştirmeyi de. Çünkü kadınlar birbirlerine destek olursa her şeyi başarırlar. Çünkü onlar #isterseyapar!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments