BayıldımBayıldım

Haftanın 7 Günü İçin 7 Motivasyon Cümlesi!

Dur durak bilmez, hareket tutkunu, aktif bir kadın olduğunu biliyorum. İçindeki enerjinin dünyalar kadar olduğunu da biliyorum. Ama bazı günler hepimiz enerjimiz tükenmiş gibi hissedebilir, bizi yataktan kaldıracak, bir işe başlamaya yönlendirecek, hedeflerimiz için motive edecek sözlere ihtiyaç duyabiliriz. Bu hem insan olmanın bir parçası hem de herkesin ara sıra yaşadığı bir durumdur. Çünkü önemli olan, engeller karşısında bile devam etmek için güç bulmaktır. Böyle günlerde pes edip, daha çok içine kapanmak yerine yaşama tutunmak gibisi yoktur. Ne böyle günler bir son bulur ne de zamanımız boşa harcayacak kadar değersizdir. Seneca’nın da dediği gibi; aslında zor olduğu için cesaret edemediğimiz şeyler, biz cesaret edemediğimiz için zordur. Şimdi seninle; her gün sabah aynanın karşısına geçtiğinde ya da akşam yastığa başını koyduğunda kendine söylemen gereken birkaç motivasyon ve mutluluk cümlesi paylaşacağım. Unutma, ihtiyacın olan destek içindeki enerjide mevcut. Başlıyoruz!

Pazartesi: Pazartesileri seviyorum çünkü taze bir başlangıç, bütün haftaya yeni bir ton getirmek için bir şans ve yaşama sarılmak için harika bir gün.

Salı: Bugün kendim olacak ve ışığımı yansıtacağım. Belki böylece başka birinin de kendiyle gurur duyması için ona ilham vermiş olurum.

Çarşamba: Bunları her zaman hatırlayacağım: İnandığımdan daha cesur, göründüğümden daha güçlü, düşündüğümden daha zeki, hayal ettiğimden daha güzelim.

Perşembe: Başarıya giden yolda bir asansör olmadığını biliyorum. Bu yüzden merdivenleri birer birer çıkacak ve hedefime ulaşacağım!

Cuma: Bugün gelecekteki benin, şimdiki bana teşekkür edeceği şeyler yapacağım. En yavaş ilerleme bile yerinde saymaktan iyidir.

Cumartesi: Mola vermek ve dinlenmek de hayatın bir parçası. Bu hafta sonunu kendime ayıracağım ve kendime çok iyi bakacağım.

Pazar: En güzel manzaraların en tepeden göründüğünü ve bunun için de tırmanmak gerektiğini biliyorum. Yarın gülümseyerek uyanacağım.

Hiçbir şeyin modunu düşürmesine, seni planlarından alıkoymasına izin verme. Hayatın bir parçası olmaya, hayata renk katmaya, hep aktif olmaya devam et. Bunun için sana hiçbir şey engel olamaz, pedin bile! Yeni Kotex Active’in esnek yapısı ve hava alan mikro gözenekleriyle her hareketinde rahatlığı ve güveni keşfet. Bazı günlerin kadınları durdurduğunu düşünenler var. Oysa onlar haftanın 7 günü de hayatın içindeler, hayalleri için motiveler. Çünkü onlar #isterseyapar!

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments