Hava Grubu Burçlarını Nasıl Tavlayabilirsin?

İletişim becerileri ve aklıyla öne çıkan hava grubu burçlarını tavlamak zordur. Romantik burçları elde etmek için uyguladığınız taktikler bu grubun üyelerine sökmez. Genel olarak gerçekçi, mantıklı ve özgün yapıda insanlardır. Sevgili adaylarını öncelikle kişilik olarak değerlendirirler. Dış görünüm veya maddiyat, onların kalplerini titretmek için yeterli kriterler değildir. Hava grubu üyelerini tavlamak için kullanacağınız yöntemler daha çok zihinsel yetenekler gerektirir.

Terazi – Pahalı Bir Saat Alarak, Sevdiği Müzisyenin Konseriyle 

Giyime kuşama, modaya, lükse ilgisi olan Terazi burçları her zaman son derece bakımlıdır. Abartıya kaçmadan kılık kıyafetlerine, makyajlarına, parfümlerine özen gösterirler. Pahalı hediyelerden hoşlanan Terazi burçlarını lüks bir hediye alarak etkileyebilirsiniz. Alacağınız hediye estetik olarak şık ve onların stiline uygun bir parça olmalıdır. Ünlü bir markanın saat koleksiyonundan eşsiz bir parça hediye ederek Terazi burçlarını tavlayabilirsiniz. Böylelikle onlara değer verdiğinizi düşünürler.

Terazi burçları sosyal ve eğlenceli kişiliğiyle bilinir. Arkadaşlarıyla bir araya gelmekten, flörtleriyle romantik veya sanatla iç içe aktiviteler yapmaktan hoşlanırlar. Onları zevkleriyle örtüşen etkinliklerle tavlamanız mümkündür. Mesela çok sevdikleri bir müzisyenin konserine bilet alarak sevindirebilirsiniz onları. Hem böylelikle aynı zevkleri paylaştığınız fikri hoşlarına gider. Gideceğiniz konser öncesi hazırlanırken ayna karşısında biraz vakit geçirmeyi, şık giyinmeyi ve etkileyici parfümler sıkmayı unutmayın. Konserin ilerleyen saatlerinde giderek yakınlaşacağınıza eminiz.

İkizler – İnce Esprilerle, Olayları Analiz Yeteneğinle

Tatlı üç kağıtçı kıvamındaki kişilikleriyle çevrelerini kolayca etkileyen burçlardandır İkizler insanları. Pratik ve kıvrak zekaları, sempatik tavırları sevilmeyecek gibi değildir. Peki ya onları etkilemek? Bu fazla kolay değildir. Onlar her konuda olduğu gibi ilişkilerde de derinleşmekte zorlanır. Dolayısıyla biraz çaba sarf etmek gerekir. İkizler burçlarının kalbini fethetmek için öncelikle zihninizi konuşturmalısınız. Biraz da potansiyeliniz varsa onları güldüren ince espriler yaparak dikkatlerini çekmeye çabalayın. Aklınızı beğenirlerse, size doğru adım atacaklardır.

İkizler burçlarını etkilemek için yukarıdakine benzer bir taktik daha önerebiliriz. Entelektüel ve bilgi odaklı bu kişileri, kültür seviyeniz ve analiz yeteneğinizle de tavlamaya çalışın. Mesela kritiği yapılan bir konuda doğru tespitler sunmaya gayret edinin. Bunu yaparken entelektüel bilginizi de katın. Mantıklı çıkarımlarda bulunun. İkizler burçları, aklını doğru kullanan insanlara bayılır. Tarih, siyaset veya dünya gündemine yorumlar yapın. Okuyan, araştıran ve ufku geniş adaylara karşı koyamazlar.

Kova – Önce Aktivite Arkadaşı Olarak Sonra Satranç Stratejinle

Zodyak’ta kalbini fethetme konusunda en çok zorlanacağınız burçlardır Kovalar. Başka insanları etkileme taktikleri onlarda pek işlemez. Romantizm, pahalı hediyeler veya cezbedici giysiler ilgilerini çekmez. Kovaların birliktelik yaşayacağı adaylar, kendilerine her anlamda eşlik edebilecek bir arkadaş olmalıdır aynı zamanda. Duygusal beklentiler için acele etmeyin, öncelikle onların etkinlik partneri olmaya çalışın. Beğendikleri aktivitelere davet edin, yaşam tarzlarına uyum sağlayın, sosyal olun, sonrası zamanla gelir.

Yukarıda bahsettiğimiz yöntemlerin yanı sıra aklınızla da cezbetmelisiniz Kova burçlarını. Onlar kafalarına uyan, gerçekçi ve zeki kişilerden etkilenir. Mesela zeka odaklı bir oyun olan satranç öğrenin. Sıra dışı ve zihinsel hobilerle uğraştığınızı görürlerse ilgilerini çekmeyi başarırsınız. Oyunla ilgili stratejinizi geliştirip yeteneğinizi kanıtlayın onlara. Karşılıklı satranç oynarken doğru hamleler uygulayın. Oyunda onları yenmekten çekinmeyin. Başarınız karşısında şapka çıkartıp size ilgi duymaya başlayacaklardır.

Yazar: Moyra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments