Hem Kullanışlı Hem Keyifli 3 Uygulama!

Hayatını kolaylaştırmak, bunu yaparken de eğlenmeni sağlamak benim en birinci görevim. Bu yüzden de sürekli araştırıyor, sana neyin iyi geleceğini bulmak için durmadan çalışıyorum. Ve seni en yeni, en sevilen, en çok tercih edilen ve sana özel seçtiğim şeylerle buluşturuyorum. Beni yıllardır severek takip ettiğini, severek kullandığını biliyorum. Şimdi seni en az benim kadar tatlı 3 uygulamayla daha tanıştırmak istiyorum. Bu uygulamalar hayatını kolaylaştırmakla kalmayacak, hayatına renk de katacak. Bunlar daha önce neredeydi diyeceksin. İşte senin için buradalar:

Bundle: Gündemdeki tüm sıcak haberlere, son dakika gelişmelerine ve ilgi çekici hikayelere ulaşmanın en kestirme yolu! Yani tüm flaş gelişmeler ve son dakika haberleri ilk önce sana ulaşıyor. Hem de habere tıklamadan olup biteni görebileceğin açık ve net başlıklarla! Üstelik Türkiye’den ve dünyadan en iyi moda ve yemek blogları, Youtube vlogger’ları, instagrammer’lar ve kadın sağlığı siteleri de içinde. Bundle’da tam 17 ülkeden 12 bin kaynak var! Tüm favori site ve dergilerini tek bir yerden takip etmenin en kolay yolu olduğu için bu uygulamayla seni tanıştırmasam olmazdı.
İndir, senin de haberin olsun: https://pepzine.onelink.me/Dq8K/bundleindir
Veee sürpriiiiiz! Bundle’a giriyorsun, Pepzine yazıyorsun, oradaki yarışmaya katılıyorsun, en kısa sürede cevap veren beş tatlı kişiden biri olup anında PepBox kazanıyorsun! Muhteşem bir haber değil mi ya? Hemen koş!

Glocalzone: İşte oh be dünya varmış dedirten bir uygulama. Glocalzone, farklı ülkelere seyahat edenlerle ürün talep edenleri buluşturan bir platform. Mesela yurt dışına çıkarken nereye gittiğini ve ne zaman döneceğini yazıyorsun. Gittiğin ülkeden ürün isteyen varsa seninle iletişime geçiyor ve döndüğünde ürünü ona ulaştırıyorsun. Ya da yurt dışına çıkan başkası, ürün isteyen de sen oluyorsun. Burada bulamadığın ürüne daha ucuz ve daha hızlı sahip oluyorsun. Yeni yerler görüyor, yeni insanlarla da tanışıyorsun. Artık bulunduğun lokasyonda olmayan ürünlere gezginler aracılığıyla sahip olacak, gezerken de para kazanacaksın. Çünkü Glocalzone ile her şey ulaşılabilir. 

App Store: https://itunes.apple.com/tr/app/glocalzone/id1439762719?l=tr&mt=8

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.glocalzone

Desen: Daha havalı Instagram hikayeleri oluşturmak istemez misin? İstersin, biliyorum. Bu yüzden de seni Desen uygulaması ile tanıştırmak istiyorum. Desen sayesinde hikayelerini renkli ve yaratıcı çerçevelerle süsleyecek, anlarına ve anılarına yepyeni bir görünüm kazandırabileceksin. Bu uygulamada şablonlar hem orijinal hem de çok kaliteli. Şablonları hikayende paylaşması da çok kolay. Hikayelerini izleyenler, tablo gibi hikayeleri gördüklerinde şaşıracaklar. Sana da daha çok hikaye paylaşmak ve Instagram’ın keyfine varmak kalacak. Geri bildirimlere hazır ol derim.

App Store: https://itunes.apple.com/app/apple-store/id1457496465?pt=119347083&ct=pepapp&mt=8

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments