SinirliSinirli MinnoşMinnoş Sesli GüldümSesli Güldüm BayıldımBayıldım Aman Tanrım!Aman Tanrım! Nalet Olsun!!1!Nalet Olsun!!1!

İçinde Bir Sürü Sürpriz Hediye, PepBox Yine Şahane!

Senin için ahenkle dans eden kutular hazırlamaya tam gaz, full enerji, aşırı doz heyecanla devam ediyorum. Yine en güzel, en değişik, en işine yarayacak şeylerden oluşturduğum kutuları kargoya vermeme çok az kaldı. Kutun eline geçtiğinde hem gözlerin hem gönlün bayram edecek. Gülmekten yanakların ağrıyacak. 🙂 Pekiiiii, bu ayın sürprizleri neler: Hijyenik pedler, kişisel bakım ürünleri, mutluluk takviyeleri, çikolata ve atıştırmalıklar, sana özel markalardan avantajlar… Bitmediiiii! Mutluluk kartları, en iyi arkadaşım için bizzat kaleme aldığım pembe mektup, gününü güzelleştirmesi garanti hediyeler veeeee… Gerisini de kutuyu açınca görürsün artık. Hadi, o zaman hep birlikte söylüyoruz: Bak kargocu geliyor, selam veriyor. Herkes ona bakıyor, merak ediyor. Çok teşekkür ederim kargocu sana, pek sevinçli kutular getirdin bana!

PepBox’ın sen neredeysen oraya gelmesi ve keyfini ikiye katlaması için yapman gereken tek şey https://letspepbox.com/ adresine tıklamak, istediğin abonelik paketini seçmek ve siparişini vermek. Hepsi bu kadarcık! Üstelik bu ay PepBox’ta, PEP15 kodu ile %15 indirimin de var!

Ay hadi, tıkla da kasımda aşk başlasın!

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments