İlişkide Aldatıldığını Hissedebilen Burçları Açıklıyoruz!

Günümüz dünyasının ilişkilerindeki sıkıntılar ile ilgili yazılar yazmaya başlarsak, sabahlara kadar yazılar yazmamız gerekir. Ancak tek bir şey belirleyerek en büyük sıkıntının ne olduğunu yazacak olursak; en büyük sıkıntı, ilişkilerdeki aldatma konusudur. İlişkilerde giderek azalan sadakat duygusu, kişilerin birbirinden kolayca sıkılabiliyor olması, kişilerin ilişkide aradıkları şeylerin çok fazla alternatiflerinin olması aldatma hikâyelerinin çoğalmasına neden olur. Dolayısıyla yeni nesil ilişkilerde kadın erkek herkes zaman zaman aldatılıyor olduğunu düşünür hale geldi. Kimi bunu gerçekten kalbiyle hissedebiliyor, kimi de dikkatli olduğu için akıl yoluyla bunu hissedebiliyor. Bu içeriğimizde de aldatılıyor olduğunu hisseden ve her zaman haklı çıkan burçları açıklıyoruz. Hazırsan, gel başlayalım!

Kolaylıkla Empati Kurabilen Yengeç Burçları

Yengeç burçları, sezgisel oluşları ile bilinirler. Duygusal oldukları için kolaylıkla empati kurabilirler. Bağlantıda oldukları kişiler ile ilgili her şeyi hissedebilirler. Yengeç burçlarının önsezilerine güvenebilirsin. Karşılarındaki insanların kalplerinin taa içini bile görebilirler. Hayatlarında bir şeyler değiştiyse eğer, ilk onlar anlar ve her zaman haklı çıkarlar. Aldatıldıklarını hissediyorlarsa, muhtemelen gerçekten aldatılıyorlardır.

Duyguları Yoğun Akrep Burçları

Akrep burçları da Yengeç burçları gibi sezgisel oluşları ile de bilinirler. Ancak onlardan farklı olarak gelişmiş bir gözlem yetenekleri vardır. Derinlemesine araştırırlar, stratejik bir biçimde sonuna kadar gözlem yaparlar. O nedenle bu gözlemci yönleri ile sevgililerini kafalarında modellemişlerdir. O modele uymayan bir şey tespit ettilerse, zaten içe dönük ve güvenemeyen bir yapıda da oldukları için ve de intikam almadan geri duramayacakları için vay halinize

Hissi Kuvvetli Balık Burçları

Duygusal Balık burçlarının da su grubuna mensup diğer burçlar gibi sezgileri oldukça güçlüdür. Bu nedenle ilişkilerine dair bir şey hissediyorlarsa oraya biraz bakmak gerekir. Balık burcu insanları bir yandan çok saftır, naiftir ve âşık olduklarında yelkenleri suya indirir, hayal dünyalarında gezerler. Ama bu kör âşık oldukları anlamına da gelmez. Hisleri onları yarı yolda bırakmaz.

Detaycı ve Dikkatli Başak Burçları

Başak burçları insan analizlerini kalpleri ile olmasa da beyinleri ile yaparlar. Pek de başarılıdırlar. Dikkatli olmaları onların en ölümcül silahıdır. Detayına kadar her şeyi incelerler ve karşılarındaki insanların mimiklerine kadar tüm hareketlerini ezbere bilirler. Farkında olmadan kayan bir mimik, yapılan bir jest, söylenen bir kelime bile onları kuşkulandırmaya yeter. Gerçekçi ve asla tedbirli oldukları için, tedbiri elden bırakmazlar. Yalandan söylenen aşk sözlerine, minik oyunlara kesinlikle gelmezler!

Cin Gibi Zeki İkizler Burçları

İkizler burçları çok konuşmalarıyla bilinir ve bu gibi önemli durumlarda pek boş konuşmazlar. Boş atıp dolu tutmak gibi bir niyetleri yoktur. Hedefi bilirler, o hedefe kilitlenirler ve karşılarındaki kişiyi ona göre konuştururlar. Yakaladıkları en ufak bir açık da o ilişkinin sonu olur. İkizler burcu insanları da olanları kalplerinden ziyade akılları ile hisseder.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Yazar: Moyra

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments