İşte Bunlar Uykunun Sesleri!

Yastığa başını koydun ama bir türlü uykun gelmiyor. Yarın yapılacakları düşünüyorsun, hem açsın da, sonra geçenlerde dinlediğin şarkı hala aklında, yatmadan önce yaptığın ufak çaplı internet turu da hiç yardımcı olmadı. Koyunları çitten atlatsan inat ediyor, bir türlü atlamıyorlar. 100’den geriye saysan da olmuyor, çabucak 1’e geliyorsun. Ama uykuya ihtiyacın var, özellikle de kaliteli bir uykuya. Çünkü iyi uyumak demek dinlenmek, yenilenmek, gençleşmek, enerji depolamak demek. Ertesi günün daha sağlıklı ve daha iyi geçmesi demek. Kendini yeni bir güne hazır hissetmek demek. Tabii ki kaliteli bir uyku için akşam yemeğini, yatmadan en az 3 saat önce yemen gerek. İyi havalandırılmış bir odada, omurgayla uyumlu ortopedik bir yatakta, temiz çarşaf ve yastıklarla, hava alan pamuklu pijamalarla, geceliklerle uyuman gerek. Uyunulan ortamın aydınlatmasının ve sesinin uyku modunda olması gerek.

İşte şimdi sana uyku getiren seslerden bahsedeceğim. AXAFit, huzurlu bir uyku çekmene yardımcı olacak. AXAFit, Uyku Yardımcısı bölümüyle iyiliğini ve sağlığını düşünen bir uygulama. Uyku Yardımcısı, dalga, kuş ve yağmur sesi gibi huzur veren çeşitli sesleri belirleyeceğin sürede dilediğin kadar dinlemeni böylece rahatlamanı ve hemen uykuya dalmanı sağlıyor. Çünkü zihnin arınıyor, ferahlıyor ve meditasyon yapmış gibi oluyorsun. Günümüzün stresinde adeta ilaç gibi daha doğrusu ninni gibi geliyor.

Sen de bebekler gibi uyumak, hem ruhunu hem bedenini dinlendirmek, yeni bir güne enerjiyle başlamak için aşağıdaki link’ten AXAFit’i hemen indir!
http://onelink.to/gbv8ht

AXAFit daha sağlıklı ve daha mutlu olman için AXA Sigorta tarafından geliştirildi. Bu uygulama içinde kalori takibi, nabız ölçümü, meditasyon önerileri, sana özel egzersiz paketleri, günün ilham veren sözleri gibi özellikler mevcut. AXAFit Blog ile aile, sağlıklı yaşam, beslenme, psikoloji gibi kategorilerdeki içeriklerden faydalanıp; AXAFit Koçu eşliğinde günlük fitness egzersizlerini yapabiliyorsun. Ayrıca bir çeşit dijital sağlık danışmanlığı hizmeti sunan Doktor Der Ki entegrasyonu sayesinde de alanında uzman doktorlara sorularını anında sorup, yanıt alabiliyorsun. Çünkü AXAFit, sağlığını ve mutluluğunu önemsiyor. Uykuda bile!

AXAFit ile uykunu almak ve iyi hissetmek elinde!

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments