Kadınların Gün İçinde Yaşadığı 10 Tatsız Durum ve Buldukları Çözümler

Kadınlar güçlü, çözümcü ve savaşçıdır. Bunu da şuradan anlarız; gün içinde başlarına pek çok olumsuz durum gelebilir ama kadınlar bunların üstesinden gelmeyi iyi bilir. Havadan sudan sebepler onları durdurmaya yetmez. Öyle hemen modları düşmez. Solmak yerine hayata renk katmayı tercih ederler. Kadınlar evde, okulda, işyerinde, sokakta, günlük hayatta aşağıdaki gibi durumlarla karşılaşabiliyor ve bu durumlara çözümler de buluyor. Kadın olmak zor ama kadınlar da zorlu!

1- Bazen bir tartışma sırasında karşındakine cevap vermek yerine sadece ağlarsın. Muhtemelen o “ay canım ne kadar duygusal” diye düşünüyordur ama sen rahatladığını biliyorsundur.

2- Bir tarafın koca bir kase dondurma yemek isterken diğer tarafın meyveli yoğurdu seç, daha sağlıklı der. Bu ikilem hayatının her alanında karşına çıkar. Doğaçlama davranırsın.

3- Bazı sabahlar gerçekten ters tarafından kalkarsın ama başarmak istiyorsan güne hazır olmak zorundasındır. Bir duş, bir kahve, doğru bir kıyafet her şeyi çözer.

4- İş yerinde kadınları hassas bulan tiplerle uğraşmak zorundasındır. Ay sonunda başarıların konuşulduğunda hangi konuda hassas olduğunu göstererek cevabını da vermiş olursun.

5- Kadınlar için tasarlanmış binlerce rahatsız ama güzel kıyafet vardır. Ve sen bu yüzden çektiğin acıları, akşam eve gelip sütyenini çıkardığında daha iyi anlarsın.

6- Seni standart bir bedene sokmaya, güzellik standardına uydurmaya çalışanlara karşı kendi stilin ve görünümün ile cesurca mücadele verirsin.

7- Aynı anda bir sürü sorumlulukla baş etmeye çalışırken çok kollu Hindu tanrıçasına dönebilirsin. Ama pes etmezsin, tökezlesen de devam edersin.

8- Regl dönemindeki karın ağrısı ve şişkinlik yetmezmiş gibi bir de yumurtlama döneminde aynı şeyi yaşarsın. Neyse ki sıcak su torban ve bitki çayın derdine dermandır.

9- Yoğun regl günlerinde bir yerde uzun süre oturmak işkence olabilir. Ortalıkta temkinli bir ajan gibi dolaşmanın da bir sebebi vardır.

10- Doğumdan sonra çatlaklardan, zayıflayan saçlardan, minik idrar kaçırmalarından mustarip olabilirsin. Neyse ki hayatının yeni üyesi sana her şeyi unutturur.

Artık gün içinde yaşadığın tatsız durumlar karşısında yalnız değilsin. Çünkü sana destek olmak, daha rahat ve huzurlu hissetmeni sağlamak için harika bir ped üretildi. Kotex 2in1 İkisi Bir Arada Regl + Mesane Pedi ile doğumdan sonraki idrar kaçırmaların ve yoğun regl günlerinin bir çözümü var. Kotex 2in1 İkisi Bir Arada Regl + Mesane Pedi; sana mevcut pedinden beklediğin koruma ve rahatlığı sunarken aynı zamanda regl ve mesane sızıntılarına karşı temizlik ve kuruluk da sağlıyor. FLEXLOC teknolojisiyle geliştirilmiş emici bölgesiyle kokuyu hızla hapsediyor. Ultra ince vücuda uyumlu yapısı ile her gün rahatlık sağlıyor. Kotex 2in1 İkisi Bir Arada Regl + Mesane Pedi ile kendini her gün rahat ve güvende hissedeceksin. Kadınlar başarmak istediklerinde hiçbir tatsız durum onlara engel olamaz. Onlar #isterseyapar!

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments