Karşı Cinsi Yıldıran Sorular Soran Burçları Açıklıyoruz!

Hepimizin karşı karşıya gelmekten çok korktuğu sorular vardır. Bizden duymuş olma ama bazılarımız bu sorulardan gerçekten nefret ediyor da olabilir! Neden mi? Bu soruları gereksiz buluyor olabiliriz, sevmiyor olabiliriz, bu sorular hakkında düşünmek istemiyor olabiliriz ya da bu sorulardan kaçıyor olabiliriz. Ama er ya da geç bu sorular bizi bularak yakamıza yapışma eğilimi gösterirler. Bu sorulardan en fazla aşk ilişkilerimizde kaçınırız ama onlara en fazla da aşk ilişkilerimizde yakalanırız. Soruları ve en çok soran burçları merak ediyorsan, bu eğlenceli içeriğimiz tam sana göre!

Boğa Burcu: Bu İlişki Nereye Gidiyor?

Çok tatlı bir Boğa burcuyla tanıştın. Randevuya çıktınız, güldünüz, eğlendiniz. Belki biraz daha ileri gittiniz. Belki birkaç kez daha görüştünüz. Çok güzel! Ama Boğa burcu bir süre sonra aranızda olup biten şey her neyse ona bir isim vermek ve onu bir kalıba sokmak isteyecektir. Boğa burcuna netlik vermediğin sürece, bu soruları duymaya daha çok devam edersin. Bizden söylemesi!

Aslan Burcu: Arkadaşların mı Ben mi?

Aslan burcu bir sevgilin mi var! Senin için çok sevindik, gerçekten turnayı gözünden vurmuşsun. Yalnız onun kendine has bazı özel sevilme zamanları var bunu biliyor muydun? Yani erkek arkadaşlarınla halı sahaya gitme planı yaptığında ya da kız arkadaşlarınla gece dışarı çıkma planı yaptığında bir anda sevilme krizi tutabilir. Bunun ardından başlıktaki sorunun gelmesi de kaçınılmazdır tabii…

Terazi Burcu: Beni Gerçekten Seviyor Musun?

Nazlı Terazi burcu insanının kimi zaman ne kadar çok sevildiğine inandırılmaya ihtiyacı olabiliyor. Sevgilin Terazi burcuysa sana bu konuda başarılar diliyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki Terazi burcunun inandırılma ihtiyacı sadece cicim aylarında olmuyor. İlişki ciddileştikten sonra da zaman zaman Terazi burcunun sevilme yoğunluğunu ölçme krizleri tutabiliyor. İşin gerçekten pek zor! Şimdi sana neden başarılar dilediğimizi anladın mı?

Kova Burcu: Onca Kişi Arasından Neden Ben?

Çokça yazdığımız bir şeyi bir kez daha yazalım: Kova burcu Zodyak’ın en zeki çocuğudur. Dünya üzerinde onun çözemeyeceği, aklının alamayacağı pek bir konu yoktur. Ama… Konu duygular olunca mantıklı Kova burcunun anlamadığı zamanlar olabilir. Sevgili olma ihtimalin olan milyarlarca insan varken onu neden seçtiğini, neden onunla kalmaya devam ettiğini ve hatta onu neden sevdiğini sorguladığı zamanlar da olabilir. Böyle zamanlarda ona sabırla ve tane tane anlatmayı denersen çok yorulabilirsin. Uyarmadınız deme!

Balık Burcu: Şimdi Biz Neyiz?

Geldik mi en çıldırtıcı, en kışkırtıcı ama yıllar boyu da aramızda en çok geyiğini çevirdiğimiz soruya! Hangimiz hoşlandığımız ya da flört ettiğimiz birinin gözünün içine bakıp şakayla karışık bu lafları etmedik, önce gelin bir itiraf edelim. Sonra da bu soru cümlesini icat ettiğine inandığımız, birine bağlanmak için can atan, en ufak yakınlaşmada aklı çıkan Balık burcuna sonsuz saygılarımızı gönderelim.

Moyra

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments