BayıldımBayıldım Nalet Olsun!!1!Nalet Olsun!!1!

Koç Burçlarının Asla Anlaşamadığı 3 Burç!

Koç burçları, girişimci, cesur ve hemen harekete geçen karakterleriyle bilinirler. Çok enerjik ve sabırsız olan Koçlar, bazen düşünmeden hareket edebilirler. Değişimlere açık, mücadeleyi ve öncülük etmeyi seven Koç burçları, girişimci, açık sözlü ve coşkudurlar. Bu karakterleri sebebiyle Koçlar, özellikle Balık, Boğa ve Başak burçlarının doğasını anlamakta zorlanırlar. Zira Balıklar teslimiyetçi ve duygusal, Boğalar yavaş ve risk almayan, Başaklar ise kaygılı ve tedbirli karaktere sahiptirler.

Koç Burcu, Teslimiyetçi Balık Burcuyla Zıtlaşır

Girişimci ve cesur Koç burçları, yaşamın kontrolünü ellerine almak isterler. Bir Koç burcu insanı açık sözlüdür. Balık burçları ise hem duygusal hem de teslimiyetçidir. Koç burçlarının açık sözlü olmaları ve başkalarının fikrini sormadan hareket etmeleri, duygusal bir kişiliğe sahip Balık burçlarını üzebilir. Yine de fedakâr, kucaklayıcı, teslimiyetçi ve yargılamayan Balık burcu, Koç burcunun bu yapısını anlayışla karşılayıp kabullenebilir. Ancak Koç burcunun zaman zaman çok cesur, bencil ve inatçı olması, romantik ve merhametli Balık burçlarıyla çatışmalarına sebep olabilir.

Koçlar, Temkinli Boğaları Anlamakta Zorlanırlar

Koç burcu, çok cesur olduğu için düşünmeden hareket edip ani kararlar verebilir. Boğa burcu ise temkinlidir, risk almayı sevmez ve düşünmeden hareket etmez. Bu noktada, Koçlar ve Boğalar birbirleriyle çatışabilirler. Ayrıca Koç burcu yeni maceralara atılmayı seven bir karaktere sahipken, düzenlerinin bozulmasını istemeyen Boğalar yeniliklere genellikle kapalıdırlar. Maliyet bilincine sahip Boğa burcu, Koç burcu gibi girişimci değildir, yatırım yapacağı zaman detaylı düşünüp temkinli hareket eder. Girişimci ruhlu ve mücadeleci Koçlar ise her türlü riski düşünmeden yatırım yapabilirler. Bu özelliklerinin yanı sıra Koçlar enerjik ve hızlı, Boğalar ise sakin ve yavaştırlar. Koç burcunun enerjisine yetişmek Boğalar için çok zordur. Bu iki burç birbirine uyum sağlamakta ve birbirini anlamakta zorlanabilir.

Girişimci Koçlar, Kaygılı Başaklarla Çatışırlar

Koç burçları girişimci ve enerjik oldukları için çabuk karar verebilirler. Bunu yaparken başkalarına danışmadan ve düşünmeden adım atabilirler. Başaklar ise olayların olumsuz taraflarını da görmeye meyilli ve kaygılıdırlar. Ben merkezci ve cesur Koç burçlarının ise kaygıları yoktur. Bu sebeple, hızlı kararlar verip düşünmeden hareket eden kaygısız Koçlar; dikkatli, seçici ve tedbirli Başak burçlarını kızdırabilirler. Bunların yanı sıra işkolik denebilecek kadar çok çalışkan Başaklar fayda ve hizmet odaklıdırlar, ama yöneticilik gibi üst düzey pozisyonlar Başaklar için uygun olmayabilir. Koçlar ise girişken, cesur, rekabetçi ve otoriterdirler.  Bu iki burç birbirinin doğasını anlamakta zorlanır ve çatışır.

Moyra

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments