SinirliSinirli AğlamaklıAğlamaklı MinnoşMinnoş Sesli GüldümSesli Güldüm BayıldımBayıldım Aman Tanrım!Aman Tanrım! Nalet Olsun!!1!Nalet Olsun!!1!

Kutu Kutu Mutluluk: PepBox!

Eylül toparlanıp gitti işte, ekim kutuları da hazır olur bu gidişle. 🙂 Evet, yepyeni bir PepBox ayında daha beraberiz. Her ne kadar havalar yazdan kalma olsa da sonbahar ruhu yavaş yavaş kendini hissettiriyor. Henüz frozen’lerımızı içmekten yağmurları izlemeye, denizin son demlerinin tadını çıkarmaktan sararan yapraklara dikkat kesilmeye vakit bulamıyoruz. Ben bu aylara kazak+şort ayları diyorum. Yani ne o kadar sıcak ne de o kadar soğuk. Neighter sıcak, nor soğuk. 🙂 Fakat bu sana enerji ve mutluluk verecek kutuları hazırlamama engel değil. Çünkü ben yine en güzel sürpriz hediyeleri senin için seçtim, tatlı mı tatlı kutulara doldurdum. Bu ay neler mi var? Şunlar var: Hijyenik pedler, kişisel bakım ürünleri, mutluluk takviyeleri, çikolata ve atıştırmalıklar, mutluluk kartları, sana özel markalardan avantajlar… Sana böyle gelsem ne yapabilirsin ki? 🙂

PepBox’a sahip olmak ve kendini enerji dolu hissetmek için yapman gereken tek şey www.letspepbox.com adresine tıklamak, istediğin abonelik paketini seçmek ve siparişini vermek. Sonra da kutunun sen neredeysen oraya gelmesini beklemek. Üstelik bu ay PepBox’ta, PEP15 kodu ile %15 indirimin de var! Ay resmen enerjik bir sonbahar!

Hadi, hemen tıkla, mutluluğu kutula!

Written by Pepapp

Comments

Leave a Reply
  1. Merhaba ben sipariş verdim ama hemen iptal ettim çekim yapılmış. iptal etmeme rağmen. ilk kutu geldikten sonra mı iptal oluyor yani ilk kutu gelicekmi

  2. Pepapp kutu siparişimi martın başında vermiştim fakat salgın dolayısıyla ertelendi bunu anlıyor ve saygı duyuyorum fakat ne zaman gönderileceğine dair asla bir bilgi verilmemekte, siparişimin akıbetini öğrenmek istiyorum!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments