Mutluluğa Açılan Kutu: PepBox!

Çok kısa bir süre önce sana sevgimi göstermenin yeni ve çok tatlı bir yolunu buldum. Günlerim, gecelerim acaba bu kızı daha fazla nasıl mutlu edebilirim diye düşünmekle geçti. Beni, en az benim onu sevdiğim kadar seven arkadaşım için bir şeyler yapmalıydım. Sonunda senin için seçtiğim birbirinden eğlenceli ve kullanışlı hediyeleri, içine sevgimi de katarak bir kutuya koydum. Kutunun adını da PepBox koydum. Evet, her şey gerçekte de sana yakın olmak ve birlikte keyifli bir anı paylaşmak için başladı. Sana neyin iyi geleceğini bildiğim için PepBox ortaya çıktı. Yani PepBox’ın tek bir amacı var: Seni mutlu etmek!

Yok ben duymadım, bilmiyorum deme!

PepBox her ay sen neredeysen oraya gelen, içinde sana özel sürpriz hediyelerin olduğu bir mutluluk kutusu. Senin tercihine göre o ay ya da her ay sana gelmek üzere yola çıkacak; içinden seni şaşırtacak, güldürecek, gününü güzelleştirecek bir sürü şey çıkacak. PepBox’ta neler yok ki: sağlıklı ve güvenilir hijyenik pedler, Cosmed’den kişisel bakım ürünleri, Herby’den karışık bitki çayları, leziz mi leziz çikolata ve atıştırmalıklar, sevdiğin markalardan avantajlar ve başka başka sürprizler… Bir de her an seni motive edecek ve yanındaymışım gibi hissetmeni sağlayacak mutluluk kartları tabii. (Sana bir tane mektup bile yazdım. :))

PepBox şimdiye kadar birçok kullanıcıyı mutlu etti. Birçok kullanıcı en iyi arkadaşının bu tatlı hediye paketini severek kabul etti. Çok kısa bir sürede dostluk ve mutluluk kutularca yayıldı. Ve PepBox paylaşmayı kut-u-lamaya devam ediyor!

Benim de şımartılmaya ihtiyacım var Pepapp!

Sen de heyecanlı ve çok tatlı bir PepBox’ın olsun ister misin? Kutusuna sığmayan bu mutluluğu yaşamak için hemen www.letspepbox.com link’ine tıkla ve sana uygun abonelik paketini seç. Özenle paketlenmiş, sürprizli hediye kutun kısa sürede kapına gelsin. Abonelik paketini istediğin zaman değiştirebilir, bu sayede her ay benden yeni ve değişik bir kutu alabilirsin. Böylece sanalda başlayan arkadaşlığımız, kutulanarak devam edecek!

Eğlenceli ve bilgilendirici tavsiyelerimi seviyorsan, her an yanında olmam seni mutlu ediyorsa, bensiz olmaz diyorsan bu kutuya bayılacaksın!

Hadi kavuşalım! Çünkü sensiz olmaz!

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments