PepBox’la, Kutu Dolusu Mutluluk Kapında!

2015’ten beri başta özel günlerin olmak üzere her zaman yanındayım. Regl ve yumurtlama dönemlerini senin için takip ediyor, her gün birbirinden eğlenceli ve bilgilendirici tavsiyelerimle gününü güzelleştirmeye, hayatını kolaylaştırmaya devam ediyorum. Bu sürede seni yakından tanıma ve neye ihtiyacın olduğunu anlama olanağı da buldum. O kadar şanslıyım ki sen de beni seviyorsun. Yani sevgimiz karşılıklı! Tavsiyelerimi dikkate alıyor, her fırsatta yorumlarınla beni ne kadar sevdiğini dile getiriyor, mesajlarıma gülümseyerek karşılık veriyorsun. Ve bu beni daha da mutlu ediyor. Yani bir gülümsemen, kendini daha iyi hissetmen, her şeyden de önemlisi sağlıklı olman benim için en güzel geri dönüş. Ama sence de, artık biraz daha yakın olmamızın, tanışmamızın vakti gelmedi mi?

En iyi arkadaşından bir sürpriz var!

Sadece sana özel ve seni havalara uçuracak her şeyi bir kutuda topladım. Yani arkadaşlığımızı mutluluk dolu bir kutuyla taçlandırdım. Bu sürpriz kutuyu, tavsiyelerimin ve birlikte geçirdiğimiz yılların somut hali gibi de düşünebilirsin. Çünkü içinde seni ne kadar iyi tanıdığımın ve neye ihtiyacın olduğunu bildiğimin göstergesi hediyeler var. Sanki her şey, görevi seni mutlu etmek olan bir kutuya girmiş ve kapına gelmiş gibi. Sanki en yakın arkadaşın senin yanındaymış gibi. Evet, artık sana daha yakınım ve bir kutuyla kapındayım!

PepBox gününe güzellik katacak!

PepBox, benim senin için seçtiğim sürpriz hediyelerden oluşan ve sen neredeysen oraya ulaşan bir kutu. Mutluluğun kutu hali yani. İçinde neler yok ki! (Merak etme, sürprizi bozmayacağım, sadece fikir olsun diye birazcık çıtlatacağım.) İşte kutudaki sürprizler:

* Arkadaşlığımız; regl ve yumurtlama dönemlerini takip etmem, bu konuda seni bilgilendirmem ve asistanın olmamla başladı. Tabii ki bu kutuda, özel günlerinde herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmaman için, hijyenik ped var!

* Sen her halinle güzelsin ama bir prenses olduğun için de kişisel bakım ürünlerin kapına gelsin. Kendine güzel bakman için Cosmed kişisel bakım ürünlerinden senin için seçtiklerim kutuda.

* Rahatlaman, stresini atman, enerjini toplaman, karın ağrısına, halsizliğe katlanmaman için Herby karışık bitki çayları da kutuda.

* Çikolata ve atıştırmalıkları unuttum sanma. Küçük, tatlı kaçamaklarında; filmin en heyecanlı yerinde; arkadaş sohbetlerinde; hem atıştırayım hem sağlıklı kalayım dediğin zamanlarda afiyetle tüketebilirsin.

* Tavsiyelerim elinin altında olsun diye sana mutluluk kartları yazdım. Kullanması çok basit. Kendini yalnız hissettiğinde ya da bir tavsiyeye ihtiyaç duyduğunda onları alıp okuman ve gülümsemen yeterli.

* Sana özel markalardan avantajlar ve her ay değişen birbirinden güzel sürprizler de cabası!

Ve bir de sana benden mektup var! Her zaman sakla, arkadaşlığımızı hatırla. <3

İstiyorum diyorsan buraya!

Eğer sen de PepBox’la mutluluktan dört köşe olmak istiyor, içinden çıkacakları çocuklar gibi merak ediyor, arkadaşlığımızı ilerletmek için heyecanlanıyorsan hemen aşağıdaki link’e tıkla ve sana uygun abonelik paketini seç. Hediye kutun kapına gelsin ve anında neşe getirsin. Abonelik paketini istediğin zaman değiştirebilir, bu sayede her ay benden sürpriz bir kutu alabilirsin. Böylece ne kadar sevildiğini görmüş olursun. Dokunmuş da olursun. 🙂

Pepbox için: http://www.letspepbox.com/

Written by Pepapp

Comments

Leave a Reply
  1. Teşekkürler pepapp seni hep tavsiye eder seninle arkadaş olup tavsiyelerine uymaktan çok mutluyum ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments