SinirliSinirli AğlamaklıAğlamaklı MinnoşMinnoş Sesli GüldümSesli Güldüm BayıldımBayıldım Aman Tanrım!Aman Tanrım! Nalet Olsun!!1!Nalet Olsun!!1!

Regl Günleri Yoğun Geçen Kadınların Çok İyi Bildiği 10 Şey

Regl dönemi her sağlıklı kadının her ay yaşadığı bir süreç. Kimilerimiz bu dönemi rahat ve huzurlu geçirirken kimilerimiz daha yoğun yaşayabiliyor. Bir kadın regl döneminde yaklaşık 40 ml kan kaybediyor. Regl dönemi yoğun geçen kadınların durumu normalden daha uzun süreli ve ağır oluyor. Tabii ki bu, bir haftadan fazla sürdüğünde ve çok fazla kanama olduğunda doktora gidilmesi gereken bir durum. Onun dışında anormal değil. Nasıl ki regl günleri ve bu günlerin ne kadar süreceği kadından kadına değişiyorsa, regl yoğunluğu da her kadında farklı olabiliyor. Yani regl dönemlerimiz tamamen bize özel. Yoğun geçen regl dönemleri yaşıyorsan bu senin moralini bozmasın. Bu konuda yalnız değilsin. Kendini yorma, bu durumun keyfini kaçırmasına izin verme, kendine iyi bak. Bir de arada gülümsemeyi unutma. Çünkü şimdi sana senin de çok iyi bildiğin, sadece regl günleri yoğun geçen kadınların yaşadıkları komik durumlardan bahsedeceğim. 🙂

1- Her şey yoğun yaşandığına göre kramplar ve çikolata ihtiyacı da katlanarak artmıştır.

2- Bir yerde uzun süre oturmak, senin için dinlenmek değil, tetikte olmak anlamına gelir.

3- Diğerleri camdaki yansımalarına nasıl göründüklerini görmek için bakarken sen arkanı kontrol edersin.

4- Tuvalete yakın her koltuğa, sandalyeye, her türlü boş alana konuşlanabilirsin.

5- Böyle zamanlarda battaniye ve sıcak su torbası sana cep telefonundan daha yakındır.

6- Birinde kalmak mı, uzun yolculuklar mı, tatile çıkmak mı? Kalsın!

7- Benimki 3 gün falan sürüyor, bir paketin yarısı yetiyor diyen kadınlara yaşlı gözlerle bakarsın.

8- Regl dönemini savaş gibi yaşamak, kendini de güçlü bir savaşçı gibi görmek senin normalindir.

9- Sabah minik bir gölle karşılaşmış mıyım acaba diye çarşafı kontrol etmek gibi bir alışkanlığın vardır.

10- Gece-gündüz gece pedi kullanır, pedleri üst üste, arka arkaya koymaya çalışır, bu konuda yaratıcılığının sınırlarını zorlarsın.

Artık bunları yapmana gerek yok. Hele ki regl yanında günlük hayatta sıkça karşılaştığımız mesane sızıntısı da senin için yukarıdakiler gibi bir sorunsa. Sana destek olmak için Kotex eşsiz bir ürün geliştirdi. Kotex 2in1 İkisi Bir Arada Regl + Mesane Pedi; sana mevcut pedinden beklediğin koruma ve rahatlığı sunarken aynı zamanda regl ve mesane sızıntılarına karşı temizlik ve kuruluk da sağlıyor. FLEXLOC teknolojisiyle geliştirilmiş emici bölgesiyle kokuyu hızla hapsediyor. Ultra ince vücuda uyumlu yapısı ile her gün rahatlık sağlıyor. Kotex 2in1 İkisi Bir Arada Regl + Mesane Pedi ile kendini her gün rahat ve güvende hissedeceksin. Böylece hayatına devam etmek, keyif aldığın şeyleri yapmak, regl günlerini kabus gibi görmemek için bir sebebin olacak. Çünkü sen enerjinle hayata anlam katansın, iyi ki varsın. Çünkü seni hiçbir şey solduramaz. #isterseyapar!

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments