AğlamaklıAğlamaklı MinnoşMinnoş BayıldımBayıldım Aman Tanrım!Aman Tanrım! Nalet Olsun!!1!Nalet Olsun!!1!

Scarlett Johansson’dan Başarının 6 Sırrı

Başarı grafiği gittikçe yükselen, bu sene 2 Oscar adaylığıyla ve etkileyici performanslarıyla dikkat çeken Scarlett Johansson başarısını enerjisine borçlu. Henüz 35 yaşında olmasına rağmen pek çok popüler ve ses getiren yapımda yer aldı, yıldızlaşmasının şans olmadığını defalarca kanıtladı. Biz onu özellikle The Avengers serilerindeki Black Widow karakteriyle hafızalarımıza kazıdık ama o “Lost in Translation” (2003), “Marriage Story” (2019), “Jojo Rabbit” (2019) filmlerindeki oyunculuğuyla sadece izleyicinin değil, eleştirmenlerden de tam not aldı. Scarlett Johansson; hedefine odaklanmış, enerjik ve kararlı bir kadının neler başarabileceğinin en güzel örneği. Hem bakımlı hem çalışkan hem aktif hem de yetenekli. Sinemanın güçlü kadınlarından biri. Üstelik daha önünde nice yıllar, nice yollar var. Hollywood’un tuttuğunu koparan taş bebeğinden tüm kadınlara tavsiyeler var. Bakalım Scarlett Johansson’ın başarısının ardındaki sırlar neler. İşte hayallerimizin peşinden koşmamız için 6 neden:

1- Her zaman rekabetçi oldum ve hedefim her zaman sınırlarımı zorlamak oldu. Risk alın, umduğunuzdan daha azıyla karşılaştığınızda da hazırlıklı olun.

2- Yıllar içinde öğrendiğim en önemli şey şu oldu: Kendinizi daha çok kabul edin, daha az eleştirin. Bunun ne kadar doğru olduğunu öğrenmeye devam ediyorum.

3- Hata yapmaktan korkmayın çünkü hata yapmak da ödüllerle dolu. Ben kariyerimi aldığım riskler ve yaptığım hatalar üzerine kurdum.

4- Her zaman azimli oldum. Daha küçük bir kızken kendi yolumu belirledim. Bu yüzden tüm enerjinizi kendinize odaklayın derim.

5- Eğer kendinizi ışıltılı hissediyorsanız gerçekten de ışık saçıyorsunuzdur. Güçlü bir kadın dış görünüşü için endişelenmez. Hem bu hiç ilham verici değil.

6- Sağlıklı olmak başarının anahtarı. Annem iyi bir cilt için mutlaka su iç demişti. Bu yüzden her gün litrelerce su içerim. Uyanınca da ilk iş limonlu su içerim, kahve sonra gelir.

Bu başarı tavsiyeleri senin de yoluna ışık olsun. Sen de kendine yeterince inandığında, başarmak istediğinde ve harekete geçtiğinde hiçbir şey sana engel olamaz. Pedin de öyle. Regl günlerinde her hareketinle uyumlu esnek yapısı ve 100.000’den fazla hava alan mikro gözenekleriyle rahatlık ve güven veren Kotex Active attığın her adımı destekleyecek. Risk al ve hata yapmaktan korkma. Kendin ol ve engelleri atla. Çünkü sende zirveyi zorlayacak cesaret ve azim var. Hayata renk katacak yaşam enerjisi var. Konu başarmak olduğunda, senin gibi birisi ne #isterseyapar!

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments