MinnoşMinnoş BayıldımBayıldım

Toplanın Pamuklarım: İşte Güzelliğin 10 Sırrı!

Güzel olmak hiç de zor değil aslında. Güzellik içten gelen, donanımla elde edilen, hayata bakış açısıyla pekişen bir şey çünkü. Herkes güzel olabilir. Herkes kendine değer verdikten sonra. Güzellik; kendini sevmekle, kendini kabul etmekle ilgili. Sağlıklı bir yaşam ve sağlıklı bir ruhla ilgili. Işığını yansıtmakla ilgili. O yüzden güzel olmak kolay. Aşağıda sıralayacağım sırları bildikten sonra… Gerçek güzelliğin, çok da sır olmayan ama hayatına yepyeni, taptaze bir enerji katacak 10 sırrı:

1- Her yeni gün ile beraber yeni umutlar da doğar. Her gün bir motivasyon sebebi yaratarak, yataktan güçlükle değil, enerjiyle kalk.

2- Elinden geldiğince yardımsever ol. Çevrende de senin gibi iyilik yayan insanlar olsun. Toksik ilişkilerin yoruculuğu senden uzak olsun.

3- Güzelliğin en temel araçlarından biri nemlendiriciler. Hangi yaşta olursan ol, cildini her gün düzenli olarak nemlendir.

4- Günde en az 2 litre su iç, her gün 1 tane elma ye. Zararlı yiyeceklerden ve sigaradan uzak dur. Eğer bir güzellik formülü olsaydı, içindekiler böyle olurdu.

5- Masal prensesleri neden güzeldir? Çünkü onlar yeterince uyuyorlar. 🙂 Gece, uyku esnasında cildin yenilenir. Sabah her anlamda dinç uyanırsın. 

6- Sana stres veren her şeyi hayatından çıkar. Stresle baş etmek için gül. Mizah kadar etkili bir yaşlanma karşıtı krem yoktur.

7- Cildinin kolajen üretimini ve elastikiyetini destekleyen A vitaminine bir şans ver. Likopen kaynağı ve cildi yenileyen pişmiş domates tüket.

8- Her fırsatta hareket et. Sinirlendiğinde, neşelendiğinde, düşünmek istediğinde, yalnız kalmak istediğinde hep yürü mesela.

9- Bir plana, bir hedefe, bir hayale sahip ol. Bir tutkun olsun. Onun için çalış, onun için çalışırken sürecin de tadını çıkar. En önemlisi, sevdiğin işi yap.

10- Gün içinde kendine mutlaka zaman ayır. Kişisel bakım yap, meditasyon yap, hobilerinle ilgilen. Senin en iyi arkadaşın yine sensin çünkü.

Kendisini önemseyen, güzelliğinin farkında olan bir kadını durdurmak mümkün değildir. Sen de böyle bir kadınsın. Enerjinle bu hayata güzellikler katıyorsun. Kendin ol, hayatla uyumlu ol, içindeki gücü keşfet, her hareketinde iyi hisset. Bunun için de gün boyunca en büyük destekçin olan Kotex günlük pedleri kullan. Yeni ve geliştirilmiş teknolojisi ve nefes alan yüzeyi ile Kotex günlük pedler; %100’e kadar rahatlık ve ferahlık sağlarken pamuksu yumuşaklığı cildini rahat hissettirmek için her zaman seninle! Kadınlar içlerindeki güzelliği keşfetmek ve yansıtmak istediklerinde hiçbir şey onlara engel olamaz. Kadınlar #isterseyapar!

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments