Yeni Nesil Fit Olma Anlayışı: 9Round!

Spora gitmeye üşenmek ya da spor salonunda saatler geçirmek, buna rağmen her gün aynalarda değişimi fark etmek için kendini incelemek fakat tartıda sadece gram olarak zayıfladığını görmek, vücuda yerleşip de gitmeyen o 5 kilo, demoralize olunca tüketilen olsun ya kremalı kahvesi, daha 1 hafta olmadan sporu bırakmalar… modern insanın fit olmak adına yaşadığı tatsız durumlar. Bazen de spor yapmak yerine binbir takla atmalar: Her hafta diyet yapıyorum ben, ev işleri de kilo verdiriyormuş, şöyle biraz yürüsem yeter ya, yiyorum ama dans da ediyorum, gencim yakarım… Koşturmaca, trafik, kalabalık, gürültü, laf anlatmaya çalışmak, stres ve bunların yanında bir de fit kalmak durumda olmak… Çıldırırsın!

Ama artık işler değişti. Çünkü 9Round hayatımıza girdi. 9Round kickbox teknikleriyle, 30 dakikalık fitness antrenmanı sunan bir spor kulübü. Yani yeni nesil fit olma anlayışı. Günlük antrenman sadece 30 dakika sürüyor. Böylece iş ve özel hayatından zaman çalmıyor. Ayrıca üye olduktan sonra web sitesinde sadece kişiye özel otomatik beslenme listesi hazırlıyor. Randevu sistemi yok, giriş sınırlaması, ders saati yok. Sana en uygun zamanda gelebiliyorsun. En önemli nokta ise şu: 30 dakikada tam 500 kalori yakmak garanti. Bu hayatta iyi şeyler de oluyor.

9Round tam olarak nedir?

9Round tüm vücudunu çalıştıran hızlı, etkili ve eğlenceli bir fitness programı sunuyor. Her gün yenilenen bu antrenmanları, sana destek olan eğitmeninle beraber yapıyorsun. Bu programlar Dünya Kickbox Şampiyonu tarafından geliştirilen, tescilli 9 antrenman istasyonu içeriyor:

Round 1 ve 2 güç istasyonu: Bu istasyonda dayanıklılığını ve gücünü arttırmak için dumb bells, kettle bells, medicine balls, jump ropes ve diğer ekipmanları kullanıyorsun.

Round 3 ve 8 aralığındaki istasyonlar kickbox ve fitness antrenmanı: İşin en eğlenceli kısmı heavy bags’leri yumruklayıp, tekmelemeye başlamak oluyor. Koordinasyonunu ve zamanlamanı yükseltmek için double end bags, omuzlarının durumunu ve hızını geliştirmek için speed bags kullanıyorsun.

Round 9 ise karın bölgesi için. En genel sıkıntı noktası olan karın bölgeni sıkılaştırıp bütün kaslarını güçlendiriyorsun. Bu da senin herhangi bir hareketi çalışırken, egzersiz yaparken daha yetkin ve güçlü olmanı sağlıyor.

Eğitmenler yumruk atarken seni desteklemesi için elini nasıl saracağını öğretiyor. Her round 3 dakika sürüyor. Zaman takibini sağlanması için alarm sistemi bulunuyor. Antrenman her gün yenileniyor. Yani üyelere sıkılmayacakları bir spor deneyimi sağlanıyor. Ve bunların hepsi son bilimsel araştırmalara dayalı olarak hazırlanıyor.

Eşsiz, eğlenceli ve sonuç garantili bir fit kalma yöntemi arıyorsan cevap 9Round. 30 dakikada kalori yakacak, toksin atacak, kalbini ve kaslarını güçlendirecek, uykunu düzenleyecek, enerjini arttıracak ve kendini daha iyi hissedeceksin. İnsanları değil, kum torbalarını yumruklayacaksın.

Yani kısacası modern hayatın stresini üzerinden atacak ve rahatlayacaksın. Hem eğlenecek hem de fit kalacaksın. Bütün bunlar 30 dakikada başarılıyorsa, ben varım! Sen de var mısın?

Hadi o zaman doğruca şu adrese: https://www.9round.com.tr/

Eğer 9round’a kayıt olmak istersen benim adımı vermeyi unutma! Çünkü seni %20 indirim bekliyor.

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments