BayıldımBayıldım

Yeni Yılda Fit Olmanın En Kolay ve Keyifli Yolu: Fit Asistan

Yeni yılda daha sağlıklı, daha fit ve dolayısıyla daha mutlu olmak hedeflerinden biriyse, seni Fit Asistan ile tanıştırmak istiyorum. AXA Sigorta tarafından geliştirilen, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşama ulaşmana destek olan AXAFit uygulaması; senin için günlük fitness ve beslenme programı sunuyor. Uygulama içindeki Fit Asistan, birkaç soruya vereceğin cevaplar yardımıyla, sana özel diyet ve egzersiz programı hazırlıyor. Sen de Fit Asistan ile en kolay ve keyifli şekilde fit oluyor, yeni yılda hayatına sağlık ve mutluluk katıyorsun.

İyi hissetmek, Fit Asistan ile elinde! Bunun için Fit Asistan’a tıklıyor ve egzersiz programı ile ulaşmak istediğin hedefi, egzersize günde ne kadar vakit ayırabileceğini ve egzersizi ne zaman yapmak istediğini seçiyorsun. Yani antrenman modunu kendin belirliyorsun. Egzersiz seçimlerin doğrultusunda, uygulama karşına gün gün beslenme programı da çıkarıyor. Ve bu program zorlu ya da sıkıcı değil, rahatlıkla uygulayabileceğin bir diyet oluyor. Sadece egzersiz ve beslenmeyle de kalmıyor; meditasyon, su tüketimi, adım sayar ve koşu takibi özellikleriyle de hedefine kolayca ulaşıyorsun.

AXAFit Fit Asistan, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam için önemli bir adım. Hayatını kolaylaştırıyor, pek çok aşamayı senin yerine geçiyor ve karşına pratik bir program çıkarıyor. Sana da sıkı çalışması, iyi beslenmesi ve yeni yılda yepyeni bir sen olması kalıyor. En kolay ve keyifli yoldan…

AXAFit’i indirmek ve Fit Asistan özelliğinden anında yararlanmak için hemen tıkla:

http://onelink.to/gbv8ht

2020 senin yılın olsun!

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments