Yıllara Meydan Okuyan Halle Berry’nin Spor ve Beslenme Sırları

Yıllar ona nazik davranmıyor, o yıllara meydan okuyor! Oscar ödüllü Amerikalı sinema oyuncusu Halle Berry 53 yaşında olmasına rağmen hala dinç, hala güzel, hala hayat dolu. 53 yaşında ama 30’larındaymış gibi. Bunu da ne güzellik iksirine ne Dorian Gray gibi evinin mahzenindeki tabloya ne de Faust gibi şeytanla yaptığı anlaşmaya borçlu. Bunu aktif, sağlıklı ve güçlü bir hayat sürmesine borçlu. Bir de birtakım rutinlerine tabii. Sağlıklı olmanın güzellik anlamına geldiğine inanan yıldız, aynı zamanda yıllardır başarılı olmasını da bu yaşam şekline bağlıyor. Bitmek bilmeyen enerjisi, kendisini sevmesi, sağlıklı yaşama verdiği değer ile de pek çok kadına örnek oluyor ve yol gösteriyor. Sen de yıllara meydan okumak, her anlamda atletik ve fit kalmak için onun sırlarına bir göz atabilirsin. Çünkü hayattan zevk almaya, hayallerimizi gerçekleştirmeye devam etmek için bize sağlıklı ve mutlu bir ömür lazım. Hadi, Halle Berry’nin spor ve beslenme sırlarına şöyle bir bakalım! 

1- Halle Berry için yoga yapmak oldukça önemli. Çünkü esnek olmak ve iyi hissetmek için egzersiz kadar yoga da gerekli.

2- Bir diğer alışkanlığı ise meditasyon yapmak. Nefes teknikleriyle rahatlıyor, düşünce şeklini değiştirerek zihnini de eğitiyor. 

3- Tabii ki spor yapmak da onun olmazsa olmazı. Ağırlık kaldırıyor, kum torbası yumrukluyor, koşuyor, antrenmanlarını aksatmıyor. 

4- Motive olmak için hayatta her şeye mutlaka eğlence katıyor. Aksi takdirde her şey bir zorunluluğa, bir göreve ve can sıkıntısına dönüşebilir. 

5- Bol bol kemik suyu içiyor. Kemik suyunun genç görünmeyi sağladığına inanıyor. 

6- Günde 5 öğün yemek yiyor, sık sık sebze ve protein tüketiyor ve şekerini mutlaka dengeliyor. 

7- Ünlü aktris dönem dönem de Keto diyetini uyguluyor. Ama sıkıcı olmayan versiyonunu, yani hafif ve lezzetli şeyleri tüketerek. 

8- Gelelim Halle Berry’nin en büyük sırrına: Kendini her koşulda sevmek, zindeliğini her şeyden önemli tutmak! 

Halle Berry sana da ilham versin, hayatına her zaman büyük bir enerji ve sağlıkla devam et. Regl günlerin de seni hiçbir zaman durdurmasın. Her hareketinde rahatlık ve güven sağlayan Yeni Kotex Active ile başarmak istediğinde durmayacak, engel tanımayacaksın. 53 yaşına geldiğinde bile. 🙂 Unutma bir kadın isterse yıllara meydan okuyabilir, o #isterseyapar!

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments