SinirliSinirli AğlamaklıAğlamaklı MinnoşMinnoş Sesli GüldümSesli Güldüm BayıldımBayıldım Aman Tanrım!Aman Tanrım! Nalet Olsun!!1!Nalet Olsun!!1!

Bu Konu Yanıyor: Burçlara Göre Cinsel Yaşam!

Koç Burcu: Ben merkezli yaşam felsefesi benimseyen Koçlar, için cinsellikte de üstün olmak önemlidir. Yatakta, genellikle partnerinden aldığı kadar vermeyi sever. (uuuu) Koç burcuna değişiklikler, yenilikler ve macera ver; gerisini izle ve gör! Reddedilmekten hoşlanmazlar. Ateşli bir aşıktır fakat partnerine tamamen sahip olmaya başladığı zaman da sıkılmaya başlar. Ah bu koçlar…

Favori pozisyonu: Daima üstte olmayı sever. Bu yüzden bu burca kovboy demek hiç de yanlış olmaz.

 

Boğa Burcu: Aşka ve erotizme doğuştan yatkın olan Boğalar, her şeyde olduğu gibi cinsellikte de temkinli davranırlar. Partnerinden ihtiyacı olan güveni aldıktan sonra kendinden beklenilmeyecek kadar ihtiraslı ve ateşli olurlar. Güven en önemli şeydir. Duygularını ve isteklerini belli etmekten çekinen bir yapıdadırlar. Ancak kendi kuralları çerçevesinde aşk oyunları yapmaktan da çekinmezler. İstediği insanı elde etmek için elinden geleni yapan Boğalar, yatakta da partnerini mutlu etmek için her şeyi yapar. 

Favori pozisyonu:Bu boğalar için pozisyondan ziyade beklenmedik yerler, mesela buzdolabının önü, en uygun yer olsa gerek.

 

İkizler Burcu: Değişken bir karaktere sahip olan İkizler uzun süreliden ziyade tek gecelik ilişkilerden hoşlanır. (Bak sen… ) Kendi hayatlarını kontrol edemedikleri gibi bir başkasının da kendi hayatlarına müdahale etmesine dayanamazlar. Seks sırasında yataktaki pozisyondan ziyade, rol değişimlerinden hoşlanırlar. Çok konuşkan oldukları için seks sırasında da bu yönlerini kullanırlar.

Favori pozisyonu: Televizyonun karşısında, koltuğun üzerinde birçok şeyi bir arada yapmak.

 

Yengeç Burcu: Bu burcun bireyleri karşısındakinden emin olmadığı sürece duygularını, hislerini belli etmekten kaçınır. Çok kırılgan ve hassas olduklarından cinsel ilişki sırasında da karşısındakinden romantizm beklerler. Partnerini yatakta mutlu etmek için aşk oyunlarını kullanırlar. Tek eşlilik taraftarıdırlar, bir gecelik ilişkilerden hoşlanmazlar. Cinsel ilişki sırasında geri planda kalmayı tercih ederler.

Favori pozisyonu: Kaşık pozisyonu ve  erotik dokunuşlar…

 

Aslan Burcu: Çekici ve karizmatik yapıda olan Aslanlar; sevgilerini göstermekten, cinsel isteklerini sergilemekten asla çekinmezler. Cinsellik, hayatlarının bir parçasıdır. Sevdiği için tek ve çok değerli olmalıdırlar. Her zaman ilk adımı atan olmak hoşlarına gider. İstediklerini elde etmek için kararlı gibi görünürler fakat reddedilmeye dayanamazlar. Sevdiğinden itaat beklerler. İsteklerine karşı çıkılması, tüm keyiflerinin kaçmasında ve isteğinin yok olmasında önemli rol oynar.

Favori pozisyonu: Erojen bölgeleriniz vücudun arka bölümünde yoğunlaşmıştır. GO!

 

Başak Burcu: Genellikle soğuk ve mesafeli bir tarz sergileyen Başak, mükemmeliyetçi bir yapıya sahip olduğu için önce cinsellikten de uzak durmayı tercih eder. Her şeyde olduğu gibi cinsellikte de acele etmez. Uzun uzun düşünür ve planlı hareket eder. Detaylara önem veren Başaklar için bazı detaylar tahrik edici olabilir. Zihin alışverişine önem veren Başaklar için entelektüel partnerler uygundur. Cinsel partnerinin de entelektüel olarak güçlü olması Başak burcunun uyarılmasında önemli paya sahiptir.

Favori pozisyonu: Affedersiniz, doggy desek?

 

Terazi Burcu: Aşka olan düşkünlüğü sonucu cinselliği de paylaşmaya önem veren bir burçtur. Çekici bireyler olan Teraziler bu özelliklerini karşı cinsi etkilemek için kullanırlar. Seks yapacakları mekana çok önem verirler. Aceleci ve saldırganca sevişen biri Teraziler için iticidir. Sosyal paylaşıma önem verdiği için cinselliği yaşamadan önce partneri ile bir şeyler paylaşmak ister. Aşk defteri oldukça kabarıktır.

Favori pozisyonu: : Misyoner pozisyonu tam size göre. Sırt üstü yatarak kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

 

Akrep Burcu: Methini duymayan yoktur herhalde. 🙂 Çok duygusal bir burç olmasının yanı sıra en iddialı olduğu alanda tahmin edeceğiniz üzere cinselliktir. Oldukça yüksek bir cinsel gücü olduğu için, genellikle karşı taraftan da bu yönde bir beklenti içindedir. İhtiraslarına, tutkularına gem vurması oldukça zordur. Cinselliği her an her yerde yaşayabilir. Cinselliği yaşamayı seven bir burçtur. (Şu an bu yazıyı okuyan akrep burçlarının “herrallldeee yaniii” dediğini duyar gibiyim. 🙂 )

Favori pozisyonu: Esnek olan her hareket…

 

Yay Burcu: Fazla duygusal bir yapıda olmadıklarından karşısındakinin hangi özelliğinden etkilendiğini anlamak güçtür. Her insanın farklı özelliklerinden etkilenen bir burçtur. Sevdiği yanında olmadığı zaman yanındakini sever. Çok karmaşık bir aşk hayatı vardır. Dürüst bir yapıda olduklarından, seksi ve aşklarını partneri ile paylaşmakta bir sakınca görmezler. Partnerleri tarafından sık sık terk edilirler. Bu yüzden doğru insanı bulmak için sürekli bir arayış içindedir.

Favori pozisyonu: En duyarlı yeri kulak arkasıdır. Sevişme sırasında üstte olmayı deneyin. 

 

Oğlak Burcu: Düzenli ve disiplinli yaşamayı prensip edinen Oğlak burcu bireyleri, hayatlarının her alanında olduğu gibi cinsellikte de bir düzen ve disiplin ararlar. Tek eşlilik yanlısı olan Oğlaklar partneri için yatakta tutkulu bir aşıktır. Gelenek ve göreneklere bağlılığı nedeniyle aşkını, tutkusunu partnerine belli etmekten kaçınır. Cinsel ilişki sırasında baskın rol üstlenmeyi sever. İşine verdiği önem yüzünden seks yaparken bile işini düşünür.

Favori pozisyonu: Bel bölgeniz sizin için önemlidir. Partnerinizi yönlendirin.

 

Kova Burcu: Özgürlüğüne ve yeniliklere verdiği önem yüzünden Kovaların tek partnere bağlanması güçtür. Cinsel hayatta farklı davranışlara ve alışkanlıklara sahiptir. Cinsel anlamda aktif olabilmesi için mental olarak uyarılması gerekir. Kendisini, aklı ve düşünceleri ile özdeşleştiren Kovalar için cinsellik o kadar da önemli değildir.

Favori pozisyonu: Sekse, yoga yapar gibi yaklaşmayı deneyin.

 

Balık Burcu: Yaşamında duyguların yeri büyük olan Balıklar için cinsellik de duygusallığın başka bir boyutudur. Aslında elde etmek istediği duyguların paylaşımıdır. Cinselliği ve bedensel paylaşımı bu amaçla kullanır. Minderler, çiçekler, mumlar, hafif müzik ve loş ışık Balıkların ideal ortamıdır. Soğukluk Balıklar için çekicidir ama şehvetten hoşlanmazlar. Zengin hayal dünyaları sayesinde çok fazla fantezi üretirler.

Favori pozisyonu: Sizin için görüntü önemlidir. Değişik giysiler deneyebilirsiniz.

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir