SinirliSinirli AğlamaklıAğlamaklı MinnoşMinnoş Sesli GüldümSesli Güldüm BayıldımBayıldım Aman Tanrım!Aman Tanrım! Nalet Olsun!!1!Nalet Olsun!!1!

En Uyumsuz Burçlar

Selam sevgili pepzine okuyucum nasılsın? Geçen ay yayınladığım “en uyumlu burçlar” yazımdan sonra bu ay da sizin için yine bir güzellik yapıyor ve “en uyumsuz burçlar” yazımı yayınlıyorum. Biriyle tanıştığında bu sefer de uzak durman gereken burçlar listesi aşağıda yer almakta, hadi gel birlikte bir göz atalım.

Koç-Boğa

Dik başlı olan koçlar her zaman güçlü karakterleri ile inatçı olurken boğalar ise her zaman ne kadar doğru hareket ettikleriyle övünür. Bu iki burcun ilişkisinde iki taraf da sürekli güç savaşı verecek ve kan gövdeyi götürecektir. İkili arasında çıkacak bir tartışma aniden alevlenip büyük bir yangına dönüşebilir. İlişki sonrası yaşanacak ayrılıklar ise oldukça baş ağrıtacaktır.

Yengeç-Kova

Para harcamaktan ve kendilerini şımartmaktan oldukça keyif alan kova burçları için yenilenmek veya yeni bir şeye başlamak asla bir sorun teşkil etmez. Kovaların bu özgür ruhlu hali, kendileri gibi akışına bırakamayan burçlar için fazlasıyla endişe verici olabilir. Bu tarz akışına bırakamayan burçların başında gelen yengeçler de kovaları sürekli düzeltip duracağından ve hayatına karışacağından dolayı, kova burçlarının siniri bozulacaktır.

Yengeç-Koç

Aşırı özgür ruhlu olarak bildiğimiz bu iki burç birbirini salacak ve asla birbirlerine karışmayacaklardır. Kendilerine özel alanlar yaratıp, sürekli arkadaşlarıyla gezip başkalarıyla da flört edeceğinden dolayı bu ikili bir ayı geçmeden sevgili olduğunu unutacaktır. Bu nedenle bu iki burcun ilişkiye başlaması hiç akıl karı değil.

Akrep-Kova

Bu iki karakterimiz de canları ne isterse yapan burçlarken akrep bunun üstüne hayatındakileri kontrol etmeye çalışmaktan da hoşlanır. Kova burcu özgürce ve rahatça takılırken akrepler ise oldukça sinirlenmiş ve bilenmiş olacağından dolayı aniden iğnelerini çıkartıp kova burçlarını delik deşik edebilir, dikkat etmek gerekli.

Terazi-Balık

Dünyanın en kararsız karakterleri olan terazi ve balığın herhangi bir şeye karar vermesinin bir ömür sürme ihtimali vardır. Bu kararsızlıklarından dolayı oluşacak bir ileri bir geri adımları yaşadıkları ilişkiyi daha stresli bir duruma sokacaktır. Bu iki burcun da anlaşmazlıklardan nefret ettiğini göz önüne alırsak aralarında sürekli pasif agresif kavgalarla beraber iletişim kopuklukları olması kaçınılmazdır. İki çekinik burcun bireyleri pasif doğaları nedeniyle birbirlerinden uzaklaşabilirler.

Yay-Oğlak

Oğlakların ciddi ve sorumluluk sahibi karakterleri nedeniyle; umursamaz olan yaylar, oğlakların kendilerini eğlenmekten alıkoyduklarını düşündüklerinden dolayı ilişkileri anne-çocuk ilişkisine dönebilir. Bunun dışında yaylar yatakta eğlenceli zamanlar geçirmek isterken, oğlaklar ise tam tersine romantizmin doruk noktasına çıkmak isteyeceklerdir.  İkili arasında biri diğerinin kendisini sıktığını düşünürken, diğeri de kendisinin ciddiye alınmadığını düşünecektir. 

Akrep-Koç

İki adet özgür ruhlu burcun birlikteliği kulağa ne kadar hoş gelse ve hoşlarına gitse de, bu seksüel ve flörtöz iki burcun bir ilişkisi olduğunda maalesef çok uzun sürmeyecektir. Bunun üstüne bir de kıskançlığıyla bilinen akrep ise bir yerden sonra tepki göstermeye başlayınca ikili arasında güven problemleri ile beraber iletişim kopuklukları da boy göstermeye başlayacaktır.

Balık-Başak

Duygusal yapıları ve kafalarının sürekli bulutlarda olmasıyla bilinen balık burçları ayakları yere basan ve mantıklı bir karakter olan başaklarla anlaşması biraz zordur. Ellerindeki her şeyin organize ve düzenli olmasından hoşlanan başakların aksine balıklar bu konuda oldukça rahattırlar. Bu ilişkide de partnerden öte anne-çocuk ilişkisi yaşamak söz konusu olacaktır.

Terazi-Oğlak

Dik kafalılığıyla bilinen oğlakların kontrollü yapısına karşılık terazi burcu ise cömertliğiyle insanları mutlu etmekten keyif almasıyla bilinir. Oğlaklar, terazilerin bu cömertliğini suistimal ederek çıkarcı davranabilirler. Terazilerin oğlaklara nazaran daha samimi olması, terazilerin oğlaklara asla ulaşamayacağını gösterir. Bunun yanı sıra oğlaklar her zaman işleri kendi yollarıyla halledip kurallarını ise sabit tutarken terazilerin açık ve verici olmasından dolayı bu iki burç arasındaki ilişki yürümeyecektir.

Terazi-Başak

Başak ve aslan burçları kendi hayatlarıyla ilgili ciddi ve keskin olmalarıyla bilinir. Teraziler ise başaklara çok çocuksu gelecektir. Başakların aşırı sosyal hayatıyla terazilerin yakın arkadaşları dışında daha kapalı bir çevreyi tercih etmeleri de ilişkide sorun yaratacaktır.

İkizler-Akrep

İkizlerin tam aksine akrepler sevdiği zaman çok derinden sever ve sevgisini oldukça yoğun yaşarlar. İkizler ise bu muhabbetlere çok vakit ayırmayı sevmez, her daim başka meşguliyetleri vardır.

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir