Erkeklerin Zevk Aldığı Noktalar

Ön sevişme, senin sevdiğin kadar partnerinin de keyif aldığı bir paylaşım. Aynı şekilde ön sevişme esnasında nasıl ki senin nasıl keyif aldığın özel noktalar var, erkeklerin de var. Bu özel noktaları öğrenerek, yatakta karşılıklı alacağınız zevki artırabilirsiniz. Bu noktaları sen ve partnerin için bir araya getirdim. Hadi başlayalım!

Penis ve çevresi

Dünya üzerindeki her erkek, penisine veya penis bölgesine dokunularak tahrik edilebilir. Bu bölge, erkeğin uyarılmaya en hazır bölgesidir. Karşındaki erkeği sekse hazırlamak istiyorsan penis ve bölgesi en ideal yerdir.

Frenulum

Çoğu kişinin adını bile duymadığı frenulum bölgesine, erkeklerin G bölgesi demek yanlış olmaz. Sinir uçlarının ve ağının en yoğun olduğu frenulum, testisler ile penis arasında kalan bölgede yer alır. Bu bölgeye dokunarak erkeğine harika bir haz verip başını döndürebilirsin.

Prostat

Prostat bezlerinin bulunduğu prostat, makatın bir parmak altında bulunmaktadır. Burası da aynı frenulum gibi ince bir deri parçasından oluşmaktadır. Aynı şekilde yoğun olarak bulunan sinir uçları, en ufak uyarıya bile büyük tepkiler verecektir. Prostat bölgesine parmakların ile masaj yaparak erkeğinin zevk almasını sağlayabilirsin.

Benden de sana ufak bir tavsiye, eğer oral seks yapmayı tercih ediyorsan, prostat ve perine bölgesini es geçme sakın.

Perine

Erkeklerin bir diğer G noktası, makat ile yumurtalıkların arasında kalan ince deri parçası olan perinedir. Deri kalınlığının ince olmasından dolayı, bu alana dokunman orgazm şiddeti ve süresini arttıracaktır. Bunun dışında boşalmayı da geciktirecektir. Bu bölgeyi uyarmak için dilini kullanabilir, dudakların ile ufak öpücükler kondurabilirsin veya parmaklarınla masaj yapabilirsin. Sertleşme problemi yaşıyorsan, bu bölgeye de ayrıca yoğunluk göstermen faydalı olacaktır. Partnerine daha fazla haz vermek ve seks süresini uzatmak istiyorsan, perine vazgeçilmez bir zevk noktasıdır.

Boyun ve ense

Eğer ön sevişmede, damarları cinsel bölge damarlarına kadar uzanan boyunla ilgilenirsen karşındaki kişi fazlasıyla tahrik olacak ve sekse hazırlanacaktır. Dudaklarınla vereceğin hafif-sert ve şiddetli öpücüklerle ya da parmak uçlarınla hafifçe okşayarak erkeğin zevkini arttırabilir, hele ki vereceğin hafif bir nefes ile tüylerini diken diken edebilirsin. Morartmamaya özen göstererek, hafiften dişleyebilirsin bile.

Erkeğin omuzlarına masaj yaparken bu sürede ensesini hafif şekilde öpmen, onu tahmin edemeyeceğin kadar tahrik edecektir. Seks esnasında da parmak uçlarınla erkeğin ensesine hafif dokunuşlarda bulunabilirsin. Fakat bu bölgeye yapılan temasların hafif ve yumuşak olmasına dikkat etmeyi unutma.

Avuç içleri

Bazı uzak doğu masaj tekniklerinde, erkeğin avuç içine dairesel masaj yapılarak beynine seks sinyalleri göndermeyi sağlarlar. Bu yüzden erkeğinin avuç içine dilin, dudakların veya parmak uçların ile yapacağın dokunuşlar erkeğin zevk almasını sağlayacaktır.

Testislerin birleşim çizgisi

Erkeğin uyarılmasında testisler kadar iki testisin birleştiği nokta da oldukça önemli zevk noktalarından biridir. Seks veya oral seks esnasında, erkeğin testislerinin birleştiği o ince çizgiye dokunarak alacağı keyfi artırabilirsin.

Kulak memeleri

Erkeğin en önemli zevk noktalarından biri de şüphesiz kulak memesidir. Ön sevişme sırasında, dudaklardan ufak ufak yeterince hassas olan kulak memesine doğru geçerek, dilinle hafif uyararak veya ufak öpücükler vererek alacağı hazzı artırabilirsin. Bunun dışında yine sert olmayan, tahrik edici hafif ısırıklar da kullanabilir. Bu esnada eğer çift olarak dirty talk’u seviyorsanız kulağına bir şeyler fısıldayabilirsin.

Göğüs uçları

Kadınlar kadar erkeklerin de göğüs uçları fazlasıyla erojen bölgedir fakat göğüs uçları her erkek için geçerli bir zevk noktası değildir, erkekten erkeğe değişkenlik gösterebiliyor. Erkeğinin sevip sevmediğini anlamanın tek yolu ise denemek. Göğüs ucunu dilin ile hafifçe uyarabilir, yine hafifçe ısırabilir hatta emebilirsin de.

Penisin ucu

Sinir ağlarının en yoğun ve fazla olduğu bölgelerden biri olan penisin; erkeğin en hassas olduğu bölgelerden biri olduğunu bilmeyen yoktur. Penisin ucunda bulunan o deri tabakasının altında yoğun biçimde sinir ucu bulunur. Bu nedenle ön sevişme sırasında veya seks esnasında bu bölgeyi uyarmayı ihmal etmemelisin. Aşırı hassas olan bu bölgeye ise dokunurken dikkat etmen gerekli. Eğer oral seksi deneyimleyen biriysen, oral seks yaparken bu noktaya özellikle ilgi göstermeni tavsiye ederim.

Karın, adonis ve kasıklar

Erkeklerin karın, adonis ve kasık bölgeleri fazlasıyla hassas olduğu için bu bölgelerden fazlasıyla zevk alırlar. Bunun dışında karnın yan tarafını da es geçmemek gerekir. Kasık bölgesinde bulunan aşırı sayıda sinir ucu ile her dokunuşta veya öpücükte karşı tarafa fazlasıyla zevk yaşatman mümkün.

Alt dudağın dış kenarı

Kadınlar kadar erkekler için de dudaklar zevk noktasıdır fakat alt dudak ayrıca bir erojen bölgesidir. Seks esnasında alt dudağın kenarına konduracağın ufak öpücüklerle erkeğinin aklını başından alabilirsin. Bu öpücükler esnasında ise dudağı ısırarak veya hafifçe dişleyerek aldığı zevki artırabilirsin.

Anüs

Erkeklerin çoğu bu bölgeyle alakalı ters tepkiler verebilir ama anonim olarak gerçekleştirilmiş anket sonuçları gösteriyor ki erkekler anüsle temastan zevk alıyormuş. Eğer ilişkinde yeniliğe açıksan ve farklı bir şeyler denemek istiyorsan bu bölgeyi parmaklar veya dil ile uyarmayı deneyebilir, böylece yoğun oranda orgazmlar yaşatabilirsin.

Sırt ve bel

Partnerini yüzükoyun yatırarak parmaklarını, ellerini veya dudağını boynundan beline kadar tüm sırtında gezdirmen onun için en rahatlatıcı şeylerden biridir. Bir masajla rahatlatabilir ya da erotik bir masajla zevk almasını da sağlayabilirsin. Bu durum keyiften öte aynı zamanda sizi birbirinize bağlayacak bir aktivite. Bu süreçte yine çok hassas bölgelerden biri olan bel çukuruna ayrıca ilgi göstermeni tavsiye etmekteyim.

Written by Altan Yiğit

One Comment

Leave a Reply
  1. I’m not sure exactly why but this blog is loading very slow for me.Is anyone else having this problem or is it a problemon my end? I’ll check back later and see if the problem still exists.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir