Hollywood’un Stili En Çok Beğenilen 6 Kadını

Törenlerde, galalarda ne giyecekleri merak konusu olan ve tercihleriyle modaseverleri hayal kırıklığına uğratmayan, Hollywood’un hem oyunculukları hem de stilleri ile en çok beğenilen 6 kadınını sizler için yazdık. İşte stilleriyle ve oyunculuklarıyla ikon olan veya olma yolunda ilerleyen aktristler:

Jessica Chastain

Amerikalı oyuncu Jessica Chastain gala ve ödül törenlerinde ne giyeceği merak konusu olan isimlerden biri. Chastain’in kendine yakışanı bilip, ona göre tercihler yapması, dikkat çekici bir stil yaratmasına yol açıyor. Ödül törenlerinde giydiği unutulmaz tasarımlar ve onları kombinlediği parçalarla yarattığı muhteşem kırmızı halı stillerinin yanı sıra, günlük tercihleriyle de son dönemin stili en çok beğenilen oyuncuları arasına girdi.

Julianne Moore

Hollywood’un en çekici kadınlarından ve en başarılı oyuncularından biri olan Julianne Moore, aynı zamanda sayılı gerçek kızıl saçlı güzellerden. Günlük hayatta spor ve sade bir giyim tarzı tercih eden güzel oyuncu, galalarda ve ödül törenlerinde giydiği tasarımlarla ise adından sıkça söz ettiriyor.

Bunların içinde ”En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü kazandığı Oscar töreninde Chanel’in kendisi için özel olarak tasarladığı elbise ile gelmiş geçmiş en iyi kırmızı halı stilleri sıralamasında yerini alarak hafızalara kazındı.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow, kırmızı halının en zarif ve eşsiz yıldızlarından biri. Özellikle de zarafeti ile birçok modern tasarımı, üzerinde kusursuz bir şekilde taşıyor. Oscar ödüllü oyuncu, kırmızı halının iddialı kadınlarından biri.

Günlük hayatında da şık ve zarif bir tarzı olan güzel oyuncu, seçimleri ve taşıdığı kıyafetlere kattığı ruhla, kırmızı halı törenlerinin  en çok merak edilen kadınlarından. Canlı renklerle pek arası olmayan Paltrow genelde siyah, krem, pudra ve beyaz tonlarını tercih ediyor.

Emma Stone

Emma Stone da Hollywood’un stili en çok beğenilen isimlerinden biri. 2013 yılında kendisini “yılın en iyi giyinenler” listesinde gördüğünde şaşıran güzel oyuncu, o günlerde stil danışmanı Petra Flannery ile çalıştığını gizlemeyip, kendine özgü stilinin oluşmasında yardımcı olan bir diğer ismin ise annesi olduğunu söylemişti.

Başarılı stili için yardım aldığını saklamayan Stone, galalarda ve kırmızı halıda stiliyle göz dolduruyor. Günlük giyiminde ise içinde rahat hissettiği parçaları seçiyor.

Jane Fonda

1960’lı yıllarda sinema hayatına başlayan Fonda dikkatleri üzerinde toplayan cesur tarzı ve güzelliği ile stil ikonu olarak iz bırakanlar arasında geliyor. Jane Fonda 80 yaşında ve stilinden henüz ödün vermiş değil. Yıllar geçse bile zarafetini, duruşunu ve cazibesini kaybetmeyen Fonda yeniliklere açık yapısıyla ve saç stilini sürekli değiştirmesi ile biliniyor.

Seçimleri onun cesurluğunu yansıtıyor. İşte tam da bu yüzden, farklı renk ve stilleri kucaklamayı seviyor. Jane Fonda, usta oyunculuğu, çarpıcı stili, cesur ve daima yenilikçi seçimleriyle ikonik bir isim oldu ve olmaya da devam edecek gibi duruyor.

Meryl Streep

Akademi Ödülleri’nde , ”En İyi Aktrist” kategorisinde en çok aday gösterilen oyuncu Meryl Streep. Aday rekortmeni aktrist, Oscar kırmızı halısının da en tecrübeli ismi. 68 yaşındaki oyuncunun tecrübesi, zarafetiyle birleşince, şıklık yarışına daima 1-0 önde başlıyor. Bununla birlikte moda hakkında hiçbir şey bilmediğini iddia eden usta oyuncunun kendi kişisel tarzı yıllar içinde gelişti.

Kendine güvenen oyuncu, trendleri aşarak, sürekli manşet olan zamansız stilini imza gibi muhafaza ediyor ve  yıllardır kırmızı halıyı çarpıcı elbiselerle süslüyor.

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir