Kadınların Duymaktan Çok Hoşlandığı 10 Cümle

Hepimiz güzel sözler duymaktan, bize karşı nazik ve içten olunmasından hoşlanırız. Ama bazı cümleler var ki kadınları ve kadın ruhlu olanları ekstra etkileyebiliyor. Bu cümlelerin başında da tabii ki seni seviyorum geliyor. En az onun kadar etkili bir diğer cümle de teşekkür ederim cümlesi. Kadınların ve kendini kadın kabul edenlerin kalplerini eritmek için onlara neler söyleyebiliriz bir bakalım. Bu sözlerin yanında bir de minnoş bir sukulent, kiraz dolgulu bir kutu çikolata veya el yapımı yaratıcı bir hediye olursa tadından yenmez. 🙂

1- “Sen bu konuda ne düşünüyorsun?” Kadınlar fikirlerinin alınmasından, düşüncelerine önem verilmesinden ve meselenin bir parçası olmaktan memnun olurlar.

2- “Kilo vermişsin.” Bazen bu cümle tek başına tatlı ve sıcak anlar için yeter de artar bile.

3- “Çok seksisin.” Bu cümle de öyle.

4- Ayakkabıların çok şık, saçların güzel olmuş, kıyafetin sana yakışmış, bugün üzerinde bir güzellik var… Kadınlar güzel hissetmek ister. Ve bu güzelliğin öncelikle içlerinden sonra da seçimlerinden kaynaklanmasını isterler. Bunun dillendirilmesi ise kadınları mutlu eder.

5- “Sen güçlü ve zeki bir kadınsın. Senin istediğin her şeyi yapabileceğine inanıyorum.” Ona güvenildiğinin ve inanıldığının gösterilmesi, bir kadın için çok önemlidir.

6- “Birlikte olmadığımız zamanlarda seni özlüyorum.” Hep düşünüldüğünü bilmek bir kadına güven verir ve iyi hissettirir.

7- “Seni anlıyorum.” Kadınlar ne ister? Kadınlar kendileriyle empati kurulması ve anlaşılmayı isterler. Çünkü bazen gözleriyle bile bir şeyi anlatmaya çalışabilirler.

8- “Hadi, bu konuyu konuşalım.” Konuşmak, tartışmak demek bir kadın için çözüme yaklaşmak demektir. Bu da içini dökmesine ve rahatlamasına yardımcı olur. Tahmin etmek, paranoya yapmak zorunda kalmaz.

9- “Günün nasıl geçti?” Her kadının günün sonunda duymayı istediği cümle. Çünkü önemsendiğini bilir ve önemseyen kişiyle kalben bağ kurar.

10- “Seninle olmak çok güzel.” İşte bir kadının kendini keyifli hissetmesi için sarf edilmesi gereken bir cümle. Kadınlar başka insanların hayatını güzelleştirmekten zevk alırlar.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir