5 Adımda Eski Sevgilinizi Stalklama Yöntemleri

How to stalk like a pro?

Bugünkü konumuz, eski sevgilinizi ya da hali hazırdaki sevgilinizi nasıl stalklayacağınız. Evet, herkes Facebook, Twitter ve diğer sosyal ağlara göz gezdirmeyi biliyor. Peki ya ayrıntılar? Hepsini şimdi oldukça kolay ve sinsi yöntemlerimle öğreneceksiniz.

Daha önce ” Sizi hamilelikten korumayacak 5 doğum kontrol yöntemi ” yazımızdaki Berkcan’ı ele alacağız. Biliyorsunuz, ‘’Nasıl aids olurum?’’ konulu eğitici, öğretici ve oldukça eğlenceli, tıbbi makalemizde Tuğçe ile olan münasebetinden sonra Berkcan’ın başımıza neler açtığını öğrenmiştik. Şimdiki dersimiz ise ‘’Berkcan’ı stalklamayı öğreniyorum.’’

Uyarı: Bu yazıyı sevgilinize okutmayın. Vallahi sinsi der, çocuğu deli gibi yaparsınız.

1) Facebook Stalking – 101

Ana sayfada neler paylaştığı, yalnızca buz dağının görünen kısmı. Araştıracaklarımız:

  • Paylaştıklarını kimler beğeniyor?
  • Farklı gönderileri tekrar tekrar aynı kadınlar beğeniyor mu?

İlk olarak bu kadınların listesini çıkarıyoruz. Dilerseniz bir excel dosyası açarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. (yok yok, şaka. O kadar da değil?) Ardından bu kadınların Facebook’unu araştırıp, fotoğraflarını Berkcan beğenmiş mi? Paylaşımlarına yorum atmış mı? Şayet Pelinsu’nun fotoğraflarını beğenmiş ve paylaşımlarına yorum falan atmış ise, ikinci aşamaya geçiyoruz.

Berkcan’ın kankalarının Facebook profillerine bakıyoruz:

  • Kankalarının fotoğraflarına sizden ayrıldıktan sonra neşeli ve komik yorumlar atmış mı?
  • Atılan yorumlara Pelinsu yanıt vermiş mi?
  • Yeni kız, kankalarla tanıştırılmış mı?
  • Bu kız Berkcan ile mi ilgili yoksa kankalarla mı?

Bunu ayırt etmek de kolay. Örnek olarak; siz Pamukçu Sokak’ta oturuyorsunuz diyelim. Pelinsu da bu sokak ya da evdeki herhangi bir eşyayla alakalı olarak laf sokmalı geyik çeviriyor. Buradan Pelinsu’nun Berkcan’la mı ya da Berkcan’ın kankalarıyla mı ilişkisi olduğunu anlayabilirsiniz. (yok canım, tecrübe konuşmuyor.) Daha sonraki aşama ise Pelinsu’nun soyadını öğrenip Google amcaya yazmak ve sayfanın sonuna kadar her şeyi incik cincik etmek. Mümkünse fi tarihinden kalan My Space ve Yonja hesaplarını bulup deşifre etmek.

Eski sevgiliniz Facebook’ta kimleri aratmış:

Bu kısım en heyecanlı kısım. Şifresi varsa zaten mesajların altını üstüne getirmişsinizdir. Asıl heyecanlı olan şimdi başlıyor. Profilden hareket dökümü kısmına girin. Sol tarafta beğenmeler, aramalar ve diğer heyecanlı alanlar var. Örnek olarak aramalara tıkladığınızda sevgiliniz ya da eski sevgiliniz kimleri aratmış, kimleri stalklamış, kaç kere stalklamış, Pelinsu’yu sizle beraberken stalklamış mı? Kime ne yorum atmış, hangi fotoğrafları beğenmiş! Az sonra karşınızdaki ekranda.

2) İnstagram Stalking – 101

Diyelim ki İnstagram’dan hala takipleşiyor, nispet üstüne nispet yapıyorsunuz. İlk olarak hareketler kısmından takip edilen kısmına girerek, Berkcan, Pelinsu’nun fotoğraflarını beğenmiş mi, Pelinsu’yla işler ciddileşmiş olmasına rağmen başka kızları da takip etmiş mi? (Bu noktada Pelinsu ile kadın dayanışması hissedebilirsiniz. Acımak yok.) Eski sevgiliniz olduğu için hangi saatlerde İnstagram’ı aktif olarak kullandığını tabi ki biliyorsunuz. Bu özellik yalnızca yakın zamanları gösteriyor. Unutmayın.

Eski sevgilim nerede özelliği:

Mesela Berkcan, Pelinsu’yla bir fotoğraf paylaştı. Nerede olduğunu merak ediyorsunuz. İnstagram’ın harita kısmına giriyorsunuz. Hangi fotoğrafının nerede yüklendiğini, Berkcan yer bildirimi yapmamış olsa da görebiliyorsunuz.  Ayrıca bu kısımdan en çok nereden fotoğraf paylaştığını da bulabilirsiniz! Mesela, Pelinsu ile bir evde fotoğraf çekip İnstagram’da paylaşmışlar. Harita kısmına girerek, Pelinsu’nun evinin adresini bulabilirsiniz.

Eski sevgilim/sevgilim İnstagram’dan hangi fotoğrafları beğendi:

Bu yöntem yalnızca şifresi sizdeyse çalışır. Şayet şifresi yoksa, ‘’İnstagram nasıl hacklenir?’’ yazım için beklemelisiniz. Şifreniz varsa ya da telefonunu ele geçirdiyseniz; profilinize girin ve sağ üst köşedeki ayarlar kısmına tıklayın. Hesap kısmında, beğendiğin gönderiler bölümüne tıklayın ve bugüne kadar neleri beğenmiş görün.
Takip edilen ve takip eden kısmına tıkladığınız, Berkcan’ın en son kimleri takip ettiğini ve kimler tarafından takip edildiğini de görebilirsiniz.

3) Twitter – The Birds (1963)

Stalking konusunda, sevgilinizin duygularını en rahat öğrenebileceğiniz yer burası. Ayrıca yeni search kısmıyla da kimin onun hakkında ne dediğini, kimlerle menşınlaştığını da görmeniz mümkün. Ancak unutmayın! Hangi twitleri atmış diye bakarken, favorilerine bakmayı ihmal etmeyin. Bu sayede duygusal tivitler mi favlamış, yoksa ‘’unuttum seni oh’’ minvalinde mi takılmış, öğrenebilirsiniz.  DM’den birilerine yürümüş mü? Kankalarıyla nasıl menşınlaşmış? Kankaları sizin olabileceğinizi ima eden cümleler kurmuş mu? Attığı tivitleri kimler favlamış? Favladıkları kızların profil fotoğrafları nasıl? Facebook’tan etkileşimi geçmişler mi?

Unutmayın! Stalking bir bütündür!

4) Swarm- ‘’Aşkım Nedimlerde kalacağım bugün, erken yatacağız. Öptüm.’’

Bu aplikasyon, İnstagram ile doğru orantılı olarak çalışmaktadır. Öncelikle Nedim’in profiline girin. Oradan Nedim’in nerede oturduğunu, evden yüklenen birkaç fotoğrafıyla bulun. Bundan sonra Swarm hesabına bakmaya başlayın. Korkmayın, Swarm’unuzda ekli olması gerekmez. Bu Nedimlerin hepsi aynı zaten. Eve çıktıklarında ‘’ay evim, rahat evim, ipimle kuşağımla oh ne güzel evim!’’ kalibresinde fotoğraflar paylaşmışlardır mutlaka. Berkcan’ı da o ayartıyor kesin. Neyse, bu fotoğrafların üstüne tıklayarak, evinin gerçekten nerede olduğunun sağlamasını yapabilir ve eski sevgilinizin, sevgililik döneminizde size yalan söyleyip söylemediğini anlayabilirsiniz. (Hayır güven problemimiz yok, ne münasebet?)

5) Tinder – Ayrılalı daha 6 ay oldu hemen Tinder mı açmıııış?!

Bunun için sizin de bir Tinder hesabına sahip olmanız gerekir. Arama kısmından sadece onun yaş aralığını vererek ve nerede oturduğuna bağlı olarak km ayarı yaptığınız taktirde, karşınıza çıkma ihtimali var. Tabii ki eski sevgilinizin Tinder’ı var mı diye, Tinder ağında saatler geçirmeniz sizin saplantılı olduğunuz anlamına gelmez.

Yakında Pepapp sponsorluğunda ‘’How to stalk like pro?’’ hizmetimiz başlayacaktır. Profesyonel ekibimizle ve ilişkinize göre kurgulanmış özel stalk tekniklerimizle sizin yerinize stalking yapıyoruz. İletişim için yorum bırakın. Biz sizi buluruz!

Unutmayın! Zaten kendi kaybeder. Öptüm kızlar.

Written by Altan Yiğit

2 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir