Cinsel İçerikli Rüyalar ve Anlamları

Cinsel içerikli rüyalar, neden böyle rüyalar gördüğünü ve arkasındaki anlamı sorgulamana sebep olabilir. Bu rüyalar gerçekten hoşlandığın veya yanında durmaya katlanamadığın eski sevgilin veya iş arkadaşın hakkında olabilir. Peki, cinsel içerikli rüyalar neden görülür? Cinsel içerikli rüyalar ve anlamlarını senin için araştırdım.

Cinsel içerikli rüyaları birçok insan görür. Bazı insanlar cinsel içerikli rüyalar görünce suçluluk ya da utanma yaşayabilir. Daha önce hiç o gözle bakmadığın bir insanı cinsel içerikli bir rüya içinde görmek seni şaşkınlığa uğratabilir. Ancak cinsel içerikli rüyaların sandığından çok farklı anlamları olabilir. Birçok insan uyanıkken hoşlandığı kişilerle ilgili samimi hayaller kurar. Ama birinin cinsel içerikli rüyalarına girecek kadar aklında bulunması ne anlama gelir? Cinsel içerikli rüyalar neden görülür?

İşte cinsel içerikli rüyalar ve anlamları:

Cinsel içerikli rüyalar neden görülür?

Rüyan illa cinsel istekle ilgili olmayabilir

Cinsel içerikli rüyalarda gördüğün kişilere karşı illa arzu duymak zorunda değilsin. Birisi hakkında cinsel içerikli bir rüya görmek, onların kendini daha iyi bir hale getirmek için bağlantı kurman gereken bir niteliğe sahip olduğunu düşündüğün anlamına da gelebilir. Belki bu kişiyle derin bir konuşma yaptın ya da sizin sahip olmayı hayal ettiğin bir kişilik özelliğini gözlemledin. Rüyalar, cinsel ilişkiyi iki bireyin gerçek hayattaki bağını temsil etmek için kullanabilir. Yani cinsel içerikli rüyalar bazen arzudan ziyade güç ve kontrol ve bunlara sahip olma isteğinden doğar.

Cinsel içerikli rüyalar hayatındaki eksiklikleri gösterir

Bu rüyalar seni huzursuz hissettirebilir ancak bu rüyaları neden gördüğünü anlamak hayatının gidişatını düzene koymak ve daha iyi bir hale getirmek için sana yardım edebilir. Cinsel içerikli rüyalar tiplerine göre sana hayatınızdaki eksiklikleri gösterebilir. Bilinçaltın sana kendin üzerinde çalışmak istediğin özellikleri, bu tür rüyalar ile belli eder.

Cinsel içerikli rüyalar ruh halinin yansımasıdır

Cinsel içerikli rüyalar, hayatındaki kişisel ve profesyonel hal, sağlık ve ruh halinin yansımasıdır. Bu yüzden onları kendinle bağlantı kurmak ve kendinle ilgili fark etmediğin şeyleri öğrenmek için kullanabilirsin.

Cinsel içerikli rüya türleri ve anlamları:

Eski sevgiliyle ilgili cinsel içerikli rüyalar

Eski sevgilini veya eşini cinsel içerikli bir rüyada görmek sana cinsel hayatını renklendirmen gerektiğini söylüyor olabilir.

Eğer eski sevgilinle hala görüşüyorsanız onu cinsel içerikli rüyalarda görmek, seni o kişiyle ilgili bir meseleye karşı uyarıyor olabilir. Bu rüyayı görmeden önceki son buluşmada neler olduğunu dikkatlice düşünürsen cinsel içerikli rüyanın sebebi ortaya çıkabilir.

Son olarak eski partnerini cinsel içerikli bir rüyada görmek, ilişkide takılı kaldığının ve tam olarak kafanda bitiremediğinin göstergesi olabilir. Bu kişiyi tamamen unutana kadar onu cinsel içerikli rüyalarında görmeye devam edeceksin.

İş arkadaşı veya patronla ilgili cinsel içerikli rüyalar

Patronun güç, karar verme yetisi ve atılganlığı temsil eder. Patronunla ilgili cinsel içerikli bir rüya görmek, bu nitelikleri kendi yaşamına dahil etmek istediğin anlamına gelir.

Eğer bir iş arkadaşınla ilgili cinsel içerikli rüyalar gördüysen bu, o kişinin senin istediğin bir şeye sahip olduğu anlamına gelebilir. Belki patronun favori çalışanıdır ya da kariyerinde senden daha ileride olduğunu hissediyorsundur.

Arkadaşla ilgili cinsel içerikli rüyalar

Cinsel içerikli rüyalarında bir arkadaşını görmek, o kişiye gerçekten böyle duygular beslediğin anlamına gelebilir. Ama aynı zamanda bu rüyalar, son zamanlarda o kişiyle derin duygular paylaştığını ve derin bir bağ kurduğunu hissettiğin anlamına da gelebilir.

Yabancı biriyle ilgili cinsel içerikli rüyalar

Cinsel içerikli rüyalar arasında en yaygın olanı bir yabancı ya da yüzünü görmediğin gizemli biriyle ilgili olanlardır. Çoğu insan bu rüyalardaki gizemli kişinin ruh eşleri olduğuna inanır ancak bu doğru değildir.

Bu rüyalarda bilinçaltın kişiliğinin farklı kısımlarını yabancı bir insana bürünmüş şekilde sunar ve böylece kendini daha derinden anlamanı ve seni neyin motive ettiğini, neyin tamamen kapadığını görmeni sağlar.

Daha fazla yazı için: https://goo.gl/6TKLJp

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir