%100 Doğal, Organik, Ev Yapımı Vegan Ürünler Kapında!

İçinin her anlamda rahat edeceği bir market alışverişi ile karşındayım. Sana daha önce nefis vegan yemekler hazırlayan Vegusta’dan bahsetmiştim. İşte şimdi de hem doyurucu hem lezzetli hem de kimsenin zarar görmediği ürünleri ile Vegusta Market açıldı!

İstersen Vegusta’dan, çok kısaca, yine bahsedeyim. Vegusta; sevdiğin ve alıştığın Anadolu yemeklerinin tamamen bitki bazlı yani vegan versiyonlarını hazırlıyor ve her gün evine paket servis olarak gönderiyor. Fit, klasik gibi çeşitleri olan bu yemek paketleri 3 ana öğün ve 2 ara öğünden oluşuyor. Vegan beslenme paketlerinin içinde doğa dostu ürünler kullanmaya da özen gösteriliyor. Vegusta ile vegan beslenmek çok kolay çünkü iş yoğunluğundan yemek yapmaya fırsat bulamayan, sevdiği lezzetlerin vegan versiyonlarını bulmakta zorlanan, vegan olmak isteyen ama o ilk adımı bir türlü atamayan herkese göre.

Gelelim Vegusta Market’e! Bu markette sepetler huzur ile doluyor. Çünkü doğaya ve hayvanlara zarar verilmiyor. Vegusta Market ürünleri %100 doğal, organik, ev yapımı ve vegan. El yapımı pişirilmiş ürünlerden ev yapımı eriştelere, yine ev yapı reçellerden soslara kadar her şey var. Üstelik 150 TL üstü siparişlerde kargo da bedava. Bence sen de Vegusta Market raflarını yakından incelemeli, sofrana huzur ve lezzet katmalısın. O zaman seni şöyle alalım: https://www.vegusta.com.tr/urunler

Unutma, dünyamız ve dünyamızdaki canlar için bir değişiklik yaratmamız mümkün. Her şey bizle başlıyor. Biz yaşatmaya karar verirsek ve buna tabaklarımızdan başlarsak dünya daha barışçıl ve iyi bir yer olur. Bence biz bunu başarabiliriz!

Sepet sepet Vegusta, doğayı ve hayvanları unutma! <3

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments