10 Basit Yöntemle İlişkini Ateşle!

İlişkiler genellikle bir süre sonra rutine bağlar ve bir alışkanlık halini alır. Sıkıldığınızı hissetseniz de sevgilinizden vazgeçemezsiniz. Sihirli bir dokunuş olsa da her şey düzelse, yeniden heyecan duysam dersiniz. Aslında bunun için bir peri ya da sihirli değnek beklemeye gerek yok. Çünkü çok basit birkaç yöntemle ilişkinizi siz de canlandırabilirsiniz. Sevgilinizle yeniden, kalplerinizin güm güm attığı günlere dönmek için, önerilerimizi okuyun!

1- Birbirinize kahvaltı hazırlayın ve yatakta kahvaltı yapma keyfi yaşayın. Hele bir de kahvaltıda onun en sevdiği şeyler olursa, tadından yenmez.

10-basit-yontemle-iliskini-atesle_1

2- Bazen birbirinizden ayrı vakit geçirin. Hatta herkes arkadaşlarıyla özel bir şeyler yapsın. Böylece birbirinizi daha çok özlersiniz ve enerji dolmuş olarak bir araya gelirsiniz.

10-basit-yontemle-iliskini-atesle_2

3- Birbirinize hediye alın. Emin olun ki hediye vermek de hediye almak kadar onarıcıdır. Üstelik birbirinizin sevdiği şeyleri hediye etmek, dikkatli ve düşünceli olduğunuzun da göstergesidir.

10-basit-yontemle-iliskini-atesle_3

4- Birlikte seyahatlere çıkın. Neresi olduğu o kadar önemli değil. Evinizin yakınlarındaki bir parktan Roma’ya kadar yolu var. Birlikte macera yaşamak ilişkinize heyecan katar.

10-basit-yontemle-iliskini-atesle_4

5- Birlikte yemek pişirin. Sonra da hazırladığınız masada yemek ve sohbet keyfi yapın.

10-basit-yontemle-iliskini-atesle_5

6- Birlikte geliştirdiğiniz bir hobiniz olsun. Bir çiçeğe veya hayvana birlikte bakın. Bu sizi güçlü bağlarla birbirinize bağlayacaktır.

10-basit-yontemle-iliskini-atesle_6

7- Ara sıra seksi sürprizlerle ilişkinizin cinsel yönünü de ateşleyin. Bir iç çamaşırının ya da değişik bir pozisyonun marifetlerine siz de şaşıracaksınız.

10-basit-yontemle-iliskini-atesle_7

8- Birlikte vakit geçirdiğinizde telefonunuza daha az bakın. Bu zamanları birbirinizle ilgilenmeye adayın.

10-basit-yontemle-iliskini-atesle_8

9- Konuşma dilinizden yıkıcı ve eleştirel kelimeleri çıkarın ve ona onu sevdiğinizi daha sık söyleyin. Çok sık olmasın ama. Yoksa inandırıcı olmaz.

10-basit-yontemle-iliskini-atesle_9

10- Ara sıra onu sebepsizce öpün.

10-basit-yontemle-iliskini-atesle_10

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir