19 Ağustos Aslan Yeni Ay’ı

19 Ağustos sabahı Aslan burcunda bir yeni ay yaşayacağız. 5. evin sahibi olan; hayat enerjisiyle, flörtözlüğüyle, dikkat çekmesiyle meşhur bu burcumuz bize bakalım neler getiricek? Ben çok heyecanlıyım bu yeniay adına açıkcası.

Aylardır kötü şeylerden instagrama küstüm yazamaz oldum. Koşuuuun iyi haber! Moraller düzeliyor, aşklar cıvıl cıvıl geliyor! Hobilerimizde son derece yaratıcı olacağımız bu dönemde üretme zamanı! Özellikle 5. evin konularından olan sanatta. Sunun efendim yeteneklerinizi, çalışın ve kazanın.

Aslan yeni ayı hamilelik de verir mi? Neden olmasın! Hep iş dedin Sena hani aşk? Evet! Uzun zamandır dead inside içerisi değil mi? Hıh tamam işte! Artık flörtöz ruhunuza dönebilirsiniz. Fakat bu dönemde harcamalara dikkkkkaaaaat! Eh hayat enerjimiz gelicek tabi vericez kendimizi alışverişe. Ama böyle de güzelsin, çok harcama sakın!

Medyada sanatçılarla ilgili gündemler olabilir. Özellikle tiyatrocularla alakalı. Çocuk haberleri de kaçınılmaz olacaktır. Size önerim hazır balzemik fazdayken geride bırakmanız gereken ne duygu ne konu varsa bırakmaya odaklanın. Kendinizle kalın bu 2 gün. Yeni ay yeni başlangıçlardır ve balzamik faz en rahat salacağımız dönemdir. Kendinize iyi bakın. <3

Yazar: Sena Terzi


Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir