1920’lere Işınlayan Defile!

Dolce Gabbana’nın  Secrest & Diamonds defilesi, izleyenleri kendine hayran bıraktı. Milano, geçtiğimiz ay Domenico Dolce ve Stefano Gabbana’nın son koleksiyonuyla parladı. Pırlantalardan, gizemden ve kraliyetten esinlenen bu büyüleyici şovu ve görsellerini sizler için derledik.

Geçtiğimiz ay  Dolce & Gabbana, Milano Moda Hafta’sı kapsamında “Dolce Gabbana Secrets & Diamonds” isimli defileleriyle adeta moda şovu yaptılar. 25 Şubat’ta yapılan 2018-2019 sonbahar kış hazır giyim defilesinin arifesinde, Dolce & Gabbana tamamen gece kıyafetleriyle hazırlanmış bir kraliyet gösterisi düzenledi.

Asalet Milano’da toplandı!

Royal temalı olan defilede, İngiltere’nin soylu ailelerinden olan tescilli mankenler podyuma çıktı. Prenses Diana’nın yeğeni Lady Kitty Spencer, Suki Waterhouse’un kız kardeşi Maddi ve onun yanı sıra İngiltere’nin tanınmış soylularının kızları da Domenico Dolce ve Stefano Gabbana’nın şovunun asil modelleri oldular.

Secrets & Diamonds

Parıltının, yoğun bir şekilde ön plana çıkarılıp kullanıldığı bu koleksiyon, yalnızca gece kıyafetlerine ayrılmıştı. Kristal ve elmas taklidi mücevherler, strass kaplı ayakkabılar, muhteşem ışıltılı aksesuarlar, zarif eldivenler ve disco topundan çantalar.. 1920’lerin kalıplarını, kesimlerini ve lüks moda ihtişamını yansıtan “Muhteşem Gatsby” ruhu, 2018’de bu iki İtalyan tasarımcı tarafından yeniden canlandırıldı. Domenico Dolce ve Stefano Gabbana tarafından sunulan bu koleksiyonun, podyumda görülen tüm giysiler ve aksesuarlar üzerindeki milyonlarca kristalin kullanımı eşi benzeri görülmemiş bir detaydı.

Kraliyet imgeleriyle dolu göz alıcı ve asil şov, izleyen herkesi büyüledi. Ertesi gün hazır giyim alanındaki koleksiyonlarını da muhteşem bir defileyle tanıtan  Dolce&Gabbana şüphesiz Milano Moda Haftası’nın en çok konuşulan şovlarına imzasını attı.

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir