3 Ağustos Kova Dolunayı

Ah krizli mi krizli, özgür mü özgür Kova burcunun Dolunayı ile karşınızdayım! Her şerde bir hayır vardır derler, heh bir şey olacaksa da bunlar hep dönüşüm, hep iyiliğimize, ki her zaman öyle! Hayatımızda belirsiz olan bütün konular nihayet aydınlığa çıkıyor. Belki bunu olaylarla görürsünüz, belki daha sade bir şekilde, eh ben bilemem. Bu dönemde sosyal medyayla alakalı gündemler, haberler olabilir. Kendimizi yenileme sürecine girmek isteyebilir ve daha sıra dışı konularla ilgilenebiliriz.

11. Ev aynı zamanda geleceğimizi simgelediğinden geleceğe dair planlar yapabiliriz. Uranüs etkili bir dolunay olduğundan öngörülemez, ani olaylar yaşatabilir.  Politikacılarla, sanatçılarla ilgili haberler, gündemler, şok yaşayacağımız gündemler söz konusu olabilir. Öfke kontrolleri adeta krize girmek gibi etkileri var unutmayalım gökyüzünün bir oyunu bu. Her şeyin çok güzel olacağını bu dolunayın sadece bizi uyandırmaya çalıştığını unutmayalım!

Bu dolunayın şanslıları; İkizler, Koç, Terazi, Yay. Ne olduğunu anlayamayan; Balık ve Oğlak. Güzel bir dolunay diliyorum efendim! Unutmayın giden gittiği an size katacaklarıyla birlikte gider! Gelen ise koşar adımlarla size öğreti getirir. Saplanıp kalmayın, yalnızlıktan, güçsüzlükten korkmayın. Korku her zaman bir şeyin gerçekleşmesine engel olur. Olacak! Yapacağım! Güzelim! Kimseye ihtiyacım yok! Bu cümleler çıkmasın aklınızdan. Sevgiler. <3

Yazar: Sena Terzi

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir