Instagram’da Ürünlerini Hızlıca Satmaya Ne Dersin?

Ek gelir elde etmek ister misin? Evet dediğini duyar gibiyim. Peki o zaman Instagram’dan satış yapmaya ne dersin?
Zebrapos, sizler için Instagram’dan kolayca satış yapabilececeğiniz ZebSocial adını verdiği bir ürün geliştirdi. ZebSocial ile ürünlerini hızlı ve pratik bir biçimde listeleyebilir, müşterilerine güven veren bir şekilde sosyal medya hesaplarını bir satış kanalına dönüştürebilirsin.
Instagram’da satış yapmanın püf noktaları nelerdir?
Instagram’da satış yapmanın en önemli püf noktası müşteriye vereceğin güvendir. Instagram Bio kısmına alışveriş için Whatsapp numaranı yazman, sadece Whatsapp ya da DM yoluyla sipariş aldığını söylemen güven açısından sorun yaratacaktır.
Bunu kırmanın en kolay yolu ise ZebSocial kullanmak ve tek yapman gereken, dükkan linkini Instagram Bio kısmına eklemek! ZebSocial BDDK lisanslı ödeme aracıları (Iyzico, PayU vb) ile birlikte çalıştığı için müşterilerine ya da müşteri adaylarına kat kat daha çok güven vererek, satın alma kararlarını olumlu yönde etkileyecektir.
Nasıl başlayabilirim?
Sattığın, satmayı düşündüğün bir ürünün varsa hemen http://zebrapos.com/zebsocial.html linkine tıklayıp, iletişim formunu doldur, Zebrapos seni arasın!Sonrasında istediğin dükkan adıyla birlikte mini dükkanını açıp sana teslim edecekler. Sen de anında kendi ürünlerinin satışını yapmaya başlayabileceksin. İşte bu kadar kolay! Artık profesyonel ellerdesin 🙂Pepapp’a özel indirim 🙂
Şimdi ZebSocial’da Pepapp’a özel indirimler var! Çünkü her alanda olduğu gibi, bu konuda da yanındayım! Aylık ödemelerde %10, yıllık ödemelerde ise %30’a varan indirim seni bekliyor!

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir