7 Mayıs Akrep Dolunayı

Sabit burcumuz olan ve su grubunda yer alan akrep burcumuzun 17 derecesinde bir dolunay yaşayacağız. Etkilerini görmeye başladık bile. Günlerdir kabus görüyor musunuz? Baş ağrılarınız arttı mı? Bu hisleriniz dolunayın ne kadar etkili olduğunun ispatı. Vücudunuz bu kadar etki görüyorken psikolojiniz, hayatınız? Evet bence ikna oldunuz.
Dolunaylar bitişleri simgeler. Biten bir döngü, bitmesi gereken şeylerin sonuçlandığı bir döngü. Entrikayı seven bir burçta gerçekleştiği için eh biraz bizi zorlayacak gibi. İlişkilerde bir devir kapanabilir, sırlar ortaya çıkabilir. Eh kalbimizden uğurlamamız da söz konusu tabi. Korkmayın dolunay bitmesi gereken şeyleri bitirecektir. Bitmese bile krizler sonucu yeni bir döngüye girilebilir. Sabit burçlar sorunları, durumları, olayları kronikleştirir.

Bu dolunay bizi psikolojik olarak krizlere sürükleyebilir. Sonuçta sabit bir enerji söz konusu! Duygularımızı dillendirmekte, çözmekte sorun yaşayabiliriz. Dilimiz bu dönem çok sivri olabilir, iletişim konularında ekstra dikkat etmeliyiz.
Sağlıksal olarak hormonel bozukluklar, baş ağrıları, migren ağrıları, omuz ve boyun tutulmaları gibi etkiler gösterebilir. Unutmayalım ki; dolunay zamanları farkındalık kazanırız. Olayları daha net görür ve karar veririz. Her dolunay bitiş olmayabilir. Bazen yeni başlangıçları yapabilmemiz için de bir şeyleri değiştirmemiz gerekir. Dolunay zamanları duygularımızı daha dipten yaşarız ve yalnız kalma korkusu bizi ele geçirebilir.
Akrep,Boğa,Aslan,Kova konumu ağırlıklı olanlar en çok etkilenenler olacaktır! Sakin kalın ve iyice analiz edin!

Sena Terzi

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir