Aramızda Kalsın: Burçlar ve Fantezileri!

Koç: En büyük hayali Christian Grey gibi bir oyun odası kurmak ve anlaşma yaptığını zincire vurup kırbaçlamaktır. Biraz sert seviyor, napalım. Saldıray’ın 50 tonu seni.

Boğa: Antik Roma’daki gibi sazlı sözlü sofralar kurup, sofrada sevişmek gibi bir fantezisi vardır. Mesela bir muzu çeşitli şekillerde kullanabilir. Muhtemelen çok fazla Spartacus izlemiştir.

İkizler: İlişkide bir yandan bağlayan bir yandan da bağlanan olmak ister. Efendi midir köle midir kendisi de karar verememiştir. BDSM, BDSM olalı böyle zulüm görmemiştir.

Yengeç: En sevdiği şey evde Kamasutra zarı atıp çıkan sonuçları değerlendirmektir. Ne mutfağın mutfaklığı kalmıştır ne de parkelerin parkeliği. Bunun evine giderken antibakteriyel sabun şarttır.

Aslan: Yatak odasını aynalarla ve kameralarla kaplamak istediğini ilk söylediğinde herkes onu biraz aşırı bulmuştu. Şimdi kendi amatör filmlerini çekiyor.

Başak: Tertipli bir fantezi dünyası vardır. Çarşaflar yeni olmalı, ışıklar kapatılmalı, her şey bittikten sonra masaj yağı vücuttan temizlenmelidir. Bunun, seks oyuncaklarını bulaşık makinesinde yıkamışlığı vardır.

Terazi: Bilgisayarındaki erotik film arşivinden, gardırobundaki baby doll çeşitlerinden, telefonundaki nude’lerden de anlaşılacağı üzere çok fantastik bir insandır. Erotik shop açsa yeridir.

Akrep: Nerede tuhaf bir fetiş varsa bundadır. Japon ip bağlama sanatı Şibari mi dersin, yenilebilir külot mu dersin, Eyes Wide Shut mı dersin… Partneri ya da partnerleriyle yalnız kalmayı iple çekmektedir. (Temsili değil.)

Yay: En sevdiği şey sanal fanteziler olan bu burcumuz, sexting’in kitabını yazmıştır. Artırılmış gerçekliğin normal olduğu günü ve Yayoi Kusama enstalasyonunda sevişmeyi dört gözle beklemektedir.

Oğlak: Beyin seksi yaşamak ona yeter de artar bile. Bir slime yoğursun, bir sabun doğrasın, bir oyuncak ezsin, bir iş teklifi alsın, birinin zekasına aşık olsun falan kafi.

Kova: Egzotik fantezilerin adresidir kendisi. Sırf bu yüzden evine pole kurdurmuş, en zor hareketleri en az kıyafetle yapmayı öğrenmiştir. Maksat heyecan olsun, Instagram’da bir iki paylaşım olsun.

Balık: Konulu filmleri izleyip, tek başına takılmaktan büyük keyif alır. Ne de olsa hiçbir şey hayallerindeki kadar terli değildir. Geceleri yatağında yaşadığı ateş basmalarını siz bir de ona sorun.

 

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir