Astroloji günlükleri 31 Ağustos-2 Eylül

Ay Kova burcunda ilerlerken, günün başlangıç saatlerinde  yani 00:30 civarı itibariyle Uranüs ve ayın kare açısıyla  duygusal çalkantılar, yalnız kalma isteği, kendimizi ait hissedememe gibi duygu durumları yaşamamız olasıdır.

Merkür ve Neptün’ün karşıtlığı devam ederken, kandırılma, doğru düşünememe, analitik düşünememe gibi durumlar getirebilir.

Gün içerisinde ayın güzel açılar altında olmaması, gün içinde huzursuz, güvensiz, sabit bir tutum getirecektir.

1 Eylül

Ay bugün 11:35 itibariyle balık burcuna geçiş yapıyor. 11:35 öncesi yeni bir şeye başlamak sonuç getirmeyecektir. Eğer ki bir proje, ilişki  vb durumların başlangıcını planlıyorsanız 11:35’i beklemenizi öneririm.

Ayın Venüse yaptığı üçgen açıyla, ilişkimizde şifalanma, egolardan arınma gibi durumlar söz konusu olabilir. Fakat merkürün aya karşıt açı yaptığını da unutmayalım. Duygularımızı ifade etmekte zorlanabilir, kadınlarla veya anneyle sorun yaşayabiliriz.

2 Eylül

Dolunay gününde, egomuz ve içsel benliğimiz konusunda çatışmalar yaşayabiliriz. Oldukça eleştirel, detaycı, obsesif olduğumuz bu günlerde, iç yönümüz akışta kalmak, yalnız kalmak isteyebilir.

Bugünü kendimize ayırmak, meditasyon yapmak iyi gelecektir.

Korona ile ilgili yeni gündemler, vaka sayısında artışlar söz konusu olabilir.

Yazar: Sena Terzi

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir