Astrolojide Sinastri (İlişki Uyumu)

Herkesin akıllarında astroloji denilince tek bir soru var. Hoşlandığım, sevgilim şu burç uyumlu muyuz?

Ah keşke o kadar basit olsaydı. Ruhlar bir burçla tarif edilebilir mi? Sizce astroloji o kadar basit olabilir mi?

Asla! Eğer ilişkiniz varsa ya da merak ettiğiniz bir beyefendi, hanımefendi doğum haritalarınız bir bütün olarak bakılır ve yorumlanır. Güneş burcunuz istediğiniz kadar uyumlu olsun haritanın geri kalanında uyum yakalayamazsanız o iş olmaz!

Haritalarda özellikle kavuşumlar dikkate alınır kişiyle ruh eşi misiniz ruh ikizi misiniz ya da karmadan gelen bir bağınız mı var bunları dikkate alırız. Mesela karmadan gelen ne demek? Belki çok mutlu bir ilişki yaşamayacaksınız ama sizin bu hayatta ki sınavınızda önemli katkıları olacak demek. Aldatılan bir kişi eşiyle karmadan gelen bir bağı var mıdır?

Muhtemelen vardır! Aldatılır ve sonucunda belki dünyaya bakış açısı değişir ve kişi gelişimine hizmet eder. Eh sonrasında postalaması gerekir tabi! Harita ders aldığın noktada anladığın gibi davranmanı isteyecektir.

Güneş burçlarınız ne kadar uyumlu? O kişinin güneşi sizin hangi evinize düşüyor? Hayatta size hangi konularda katkısı olur ve nerelerden götürür? Hepsini cevaplayabiliriz!

Güneş ve KAD kavuşumu mesela karmayı açıklayabilir. Her hangi iyicil gezegenin KAD ve GAD ile kavuşumu bize geçmiş yaşamımızdan ya da genetiklerimizden gelen bir kişi olduğunu söyleyecektir. Bunun yanı sıra Venüslerimizin uyumu oldukça o kişi hakkında bilgi verecektir.

Boğa, Terazi, Yengeç, Balık gibi burçlar Venüste oldukça rahat etmektedir. Bu şu demek oluyor; bu insanların aşka bakış açısı, değer vermesi oldukça kıymetlidir.

Koç, İkizler, Akrep, Yay gibi burçlara gelirsek bu konuda azıcık sorunlu olduğunu söyleyebiliriz. Ben bu cümleleri Venüs Koç olarak yazıyorum sakın alınmayın efendim! Kötü harita yoktur iyileştirilmemiş harita vardır!

Farkındalık hayatımızdaki her şeyi güzel çalıştırır. İlişkilerde de böyledir. Kötü insan değil, gelişemeyen insan, sorunlarıyla yüzleşemeyen insan vardır. Sinastriniz mükemmel çıkmıyor diye üzülmeyin.

Sena Terzi

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir